• Informacje na temat:

  bukowskim

Artykuły na temat: bukowskim
 • Marek Bukowski: Ładniejszy od Ibisza

  Mówią o nim, że to pierwszy amant polskiego kina. Tajemniczy typ. Łamacz kobiecych serc. A przecież to zwykły, skromny facet, od lat wierny mąż i ojciec. Podobno…

 • Grażyna Bukowska: Za telewizją nie tęsknię

  Widzowie kochali ją za wyjątkowy głos. Ona jednak postanowiła pożegnać się z telewizją. Dlaczego to zrobiła i jak poradziła sobie z bolesnym rozwodem?

 • Historie o zwykłym szaleństwie, Charles Bukowski

  Niepublikowane w Polsce opowiadania Charlesa Bukowskiego!

 • Marek Bukowski: Rozchwytywany i pożądany

  Niebawem znowu będzie o nim głośno!

 • Śnił mi się dzisiaj aktor Marek Bukowski.  Był jak na jawie, przystojny i ... z długimi wlosami:-) Trochę mnie to śmieszyło. Czesałam mu te długie pióra. A...

 • Koncert w ramach 7 dni muzyki Ryszarda Bukowskiego odbędzie się 27 października, godz. 19, w Filharmonii Wrocławskiej, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19.

 • Mężczyźni w życiu Weroniki Książkiewicz

  Związek Weroniki Książkiewicz z aktorem Markiem Bukowskim był ostatnim, o jakim rozpisywały się media. Ona sama nie lubi opowiadać o swoim życiu uczuciowym.

 • Ponad 30 gwiazd edukuje w nowej kampanii „Moja Krew”!

  Rusza akcja „Moja Krew” wraz z premierą wyjątkowego spotu – „Krew potrzebna w Polsce co 15 sekund” - tak często w polskich szpitalach potrzeba bezcennego leku, jedynego płynnego narządu. Do kampanii KREWNIAKÓW „Moja Krew” przyłączyło się 30 gwiazd polskiej telewizji - Marek Bukowski, Grażyna Wolszczak, Maciej Orłoś, Mateusz Rusin, Monika Mazur i wielu, wielu innych.

 • „Najdłuższa noc”: Morderstwa, dramaty i intrygi

  "Najdłuższa noc" to wspólny projekt Marka Bukowskiego i Macieja Dancewicza. Autorzy fundują czytelnikowi wciągającą intrygę, tajemnicze morderstwa i rodzinne dramaty, zgrabnie osadzone w magicznej scenerii Krakowa z początku XX wieku. Powieść ta została zainspirowana scenariuszem serialu "Belle Epoque" i doskonale oddaje klimat tamtej epoki.

 • Nie taka piękna epoka

  ​To on - do spółki z historykiem Maciejem Dancewiczem - wymyślił serial Belle Epoque. Stworzył postaci Edigeya i Konstancji, pyszałkowatego komisarza Jelinka, przenikliwego doktora Skarżyńskiego, rezolutnej Weroniki. Przy okazji pisania scenariusza powstała też książka Najdłuższa noc z serialowymi bohaterami. Czy Marek Bukowski nie miał pokusy, żeby zagrać w wymyślonej przez siebie historii?

Zdjęcia na temat: bukowskim
 • Marek Bukowski
Wideo na temat: bukowskim
 • Moda czy zdrowie? Co bardziej interesuje siostry Bukowskie?

  W studiu "Dzień Dobry TVN" gościły siostry Bukowskie, blogerki promujące zdrowy tryb życia. Odpowiedziały na pytanie, czy bardziej interesują się zdrowiem, czy modą. - Nie znamy się na modzie, po prostu lubimy to robić, a zdrowy tryb życia był z nami od zawsze - powiedziała Pati Bukowska. - Moda zaczyna się pod ubraniem, bo jeśli człowiek nie czuje się dobrze we własnym ciele, to nie będzie się dobrze czuł w ubraniach - dodała Marsi Bukowska.

 • Czy warto wierzyć znachorom?

  Dlaczego istnieje w ludziach potrzeba korzystania z pomocy znachorów? Czy warto im wierzyć? Rozmawiali na ten temat w "Dzień Dobry TVN" dr Agnieszka Bukowska, socjolog z Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi oraz Włodzimierz Adam Osiński, kulturoznawca. - Mamy trochę pęd ku zdrowemu życiu, ku ekologii - zaznaczyła Bukowska.

 • Zdrowy lunch do pracy i szkoły

  Blogerka Katarzyna Bukowska przygotowała w kuchni "Dzień Dobry TVN" lunch, który można zabrać do pracy i do szkoły. Blogerka zdradziła przepisy na: chrupiącą sałatkę z sosem orzechowym, kulki z masła orzechowego i kokosa oraz sałatkę z makaronem.

Dyskusje na temat: bukowskim
 • Re: Anna Wendzikowska nago w pościeli

  To ta paniusia, która chciała przeprowadzić wywiad z Bukowskim? Chłe, chłe...

 • Re: Dyzio do nas przyjechał,

  Świetnie się czytało;) Kocham się w Marku Bukowskim jakoś tak od połowy lat dziewięćdziesiątych;) Pozdrawiam:)

 • Re: Czy ktos tu jeszcze jest?

  Ja jestem i ktoś mnie uprzedził, bo też chciałam polecić Uwikłanie z Markiem Bukowskim w roli głównej oraz Mają Ostaszewską, których bardzo lubię. Niedługo do kin wchodzi film z Żebrowskim w roli policjanta pt. Sęp

 • Re: Dyzio do nas przyjechał,

  Świetnie się czytało;) Kocham się w Marku Bukowskim jakoś tak od połowy lat dziewięćdziesiątych;) Pozdrawiam:) Dzięki za pochwałę, a co do M. Bukowskiego to pozostaję pod jego urokiem od zawsze, czyli od "Nad rzeką, której nie ma". I coś czuję, że wierna mu będę na wieki:))

 • Re: Dojrzałość jest sexy

  Ci wyżej wymienieni-nie moga się równać w ogóle z Bukowskim! Uroda - gra aktorska naturalność-to go wyróżnia!Jeszcze do tego piękna i mądra żona-bo pewnie musi dbać o niego w odpowiedni sposób:)- piranie tylko czyhają!

 • Re: Razem prowadzimy biznes, który nazywa się „rodzina”

  Gody. Wszyscy wróżyli nam rychłe rozstanie, bo smarkacze, nie wiedzą co to prawdziwe życie.Ale jak się przekonać, w związku partnerskim,przy pierwszej kłótni,obrazić się, wziąć zabawki i iść do mamy. Wychowaliśmy dwójkę wspaniałych dzieci i mamy szóstkę wnuków. Każdemu życzę takiego życia . Państwu Bukowskim gratuluję, mało jest takich par w show biznesie .

 • Re: Dojrzałość jest sexy

  Bardzo dobry ciepły aktor i oby grał jak najdłużej. Powodzenia Państwu Bukowskim i wielu lat życia w szczęściu, zdrowiu i radości. Są to ludzie z klasą i o swoich sprawach nie opowiadają na zewnątrz. Tyle lat są razem to piękne. Pozdrawiam.

 • Re: Teraz mi tego brakuje

  KIEDYŚ CZYTAŁAM TĄ GAZETĘ Z PASJĄ, KAŻDEGO 10 DNIA MIESIĄCA BIEGŁAM DO SKLEPU, ALE TERAZ JUŻ NIE BIEGAM. DZIWIŁO MNIE TO, ŻE TAK MAŁO DOŚWIADCZONA OSOBA DOSTAŁA STRONĘ W PANI ONA MIAŁA TYLKO LICENCJAT I JEDYNE CO BYŁO JEJ ATUTEM TO MĄŻ I NAZWISKO ŁAPICKA. POTEM ZROBIŁA PANI WYWIAD Z MARKIEM BUKOWSKIM ZA NIM STOJĄ I ROLE I DOBRA REŻYSERIA, PRZED JEGO ŻONA TYLKO NADMUCHANE USTA, ALE TO NIE

 • Re: Teraz mi tego brakuje

  KIEDYŚ CZYTAŁAM TĄ GAZETĘ Z PASJĄ, KAŻDEGO 10 DNIA MIESIĄCA BIEGŁAM DO SKLEPU, ALE TERAZ JUŻ NIE BIEGAM. DZIWIŁO MNIE TO, ŻE TAK MAŁO DOŚWIADCZONA OSOBA DOSTAŁA STRONĘ W PANI ONA MIAŁA TYLKO LICENCJAT I JEDYNE CO BYŁO JEJ ATUTEM TO MĄŻ I NAZWISKO ŁAPICKA. POTEM ZROBIŁA PANI WYWIAD Z MARKIEM BUKOWSKIM ZA NIM STOJĄ I ROLE I DOBRA REŻYSERIA, PRZED JEGO ŻONA TYLKO NADMUCHANE USTA, ALE TO NIE