• Informacje na temat:

  budda

Artykuły na temat: budda
 • Autor Buddy z przedmieścia w Polsce

  ...książki Budda z przedmieścia. Możemy się więc domyślać, że Kureishi raczej nie był kujonem z pierwszej ławki. Młody pisarz tak pochłonięty był uciechami młodości i szalonych lat siedemdziesiątych, że(...) się owocny. Na podstawie scenariuszy Kureishiego powstało wiele filmów. Skandal wywołała adaptacja filmowa jego powieści Intymność, nagrodzona Złotym i Srebrnym Globem. Budda z przedmieścia to debiut...

 • Przychodzi Budda do baru

  ...regularnie w "Huffington Post" oraz "Interdependence Project". Przychodzi Budda do baru. Pokoleniowy przewodnik życiowy. Lodro Rinzler . Wydawnictwo Sensus. Premiera: luty 2014.

 • Mózg Buddy

  Ta publikacja łączy osiągnięcia technik relaksacyjnych i kontemplacyjnych z najnowszymi zdobyczami nauki. Autorzy ujawniają, że Budda i inni wielcy nauczyciele urodzili się z zupełnie przeciętnymi mózgami. Nauczyli się jednak je świadomie modyfikować i to właśnie tej umiejętności zawdzięczają fakt, że udało im się w tak wielkim stopniu wpłynąć na świat. Doktorzy Mendius i Hanson odkryli sposoby...

 • Gdyby Budda się ożenił

  ...praktycznych wskazówek i głębokich spostrzeżeń natury duchowej, posłuży jako inspirujący przewodnik wszystkim tym, którzy pragną wzmocnić, pogłębić lub ożywić swój związek. Charlotte Kasl Gdyby Budda...

 • Odwrócony As Kier. Jak mawiał Budda – świat, który jest wokół nas, pochodzi z naszych myśli. Masz teraz okazję, do tego by się przekonać, że stało się...

 • Taka przyjaźń się nie zdarza!

  Taka przyjaźń nie zdarza się zbyt często! Trzyletni Buddy pokochał psa swoich rodziców zastępczych tak mocno, ze stał się on jego najlepszym przyjacielem. Wzruszona tą relacją, przybrana babcia chłopca postanowiła stworzyć wyjątkową książkę pełną ich niesamowitych fotografii!

 • ​Sekrety Tajlandii - zwiedzanie Bangkoku

  Południowa Azja to nie tylko wyjątkowe krajobrazy i plaże nad lazurową wodą. Z nami odkryjesz wszystkie tajemnice niezwykłej tajlandzkiej stolicy - Bangkoku, i dasz zauroczyć się jego unikatowej atmosferze. Z jednej strony czekają na ciebie monumentalne świątynie, zabytki i imponujące posągi Buddy, a z drugiej tętniące życiem nocne kluby, barwne targi amuletów i gigantyczne drapacze chmur.

 • Ułan Bator - pełne kontrastów miasto "czerwonego bohatera"

  ​Stolica Mongolii to miasto zaskakujące. Olśniewająca świątynia Buddy znajduje się w dzielnicy pełnej rozpadających się ruder, a potężny Zielony Pałac kontrastuje z niedalekimi ubogimi jurtami. Jedno jest pewne - turyści odwiedzający Ułan Bator nudzić się nie będą.

 • Prowincja Bamian - perełka Afganistanu

  Jeśli w obecnej sytuacji w Afganistanie w ogóle można mówić o miejscu popularnym turystycznie, byłaby nim prowincja Bamian. Nie ma chyba osoby odpornej na czar jezior Band-e Amir skrytych w górach Hindukuszu, intrygujące są również skalne świątynie w Bamianie, do niedawna kryjące największe na świecie posągi Buddy.

 • Świat hawajskiego tenora

  ..."Alone in IZ world" to kompilacja utworów Israela "IŻ" Kamakawiwo'ole - wokalisty, który wyglądał jak Budda, śpiewał tenorowym głosem o słodkiej barwie i grał na ukulele.

Zdjęcia na temat: budda
Dyskusje na temat: budda