• Informacje na temat:

  buckingham palace

Artykuły na temat: buckingham palace
 • Pałac opublikował oficjalne portrety Harry'ego i Meghan

  ...w Buckingham z udziałem księcia Karola. "Para wyruszy w podróż poślubną, ale nie od razu po ślubie. Będą mieli pierwsze zobowiązania małżeńskie w tydzień po ceremonii" - poinformował rzecznik Kensington Palace Jason Knauf. Zobacz także:

 • Zwiedzanie Pałacu Buckingham w Londynie

  Zagraniczni turyści nie wyobrażają sobie wizyty w Wielkiej Brytanii bez zwiedzania Pałacu Buckingham. Jest on na szczycie listy "najpopularniejszych atrakcji" Wielkiej Brytanii.

 • Aktorka sprawiła, że książę William się zarumienił

  Emma Thompson odebrała z rąk księcia Williama Order Imperium Brytyjskiego za swoją działalność artystyczną. Od teraz aktorce przysługuje tytuł "Dame". Na uroczystości w Pałacu Buckingham towarzyszyła gwieździe jej rodzina.

 • Huragan Meghan

  Humory, "tyrania" pracowników domu, brak szacunku dla protokołu, spięcia z Kate Middleton. Czy księżna Sussex nie jest zbyt hollywoodzka jak na Pałac Buckingham? - pyta "Le Figaro".

 • Kate zadała szyku w tiarze księżnej Diany

  Po szumie wokół Meghan Markle, to Kate Middleton zwróciła uwagę na siebie. Wystąpiła w wyjątkowej tiarze księżnej Diany zwanej "Lovers Knot" podczas kolacji wydanej przez Pałac Buckingham na cześć królowej Holandii.

 • Książę George trafi na znaczek

  Królowa Anglii Elżbieta II i jej trzej spadkobiercy zapozowali do wspólnego zdjęcia. Pałac Buckingham opublikował je w środę rano. Jedno z ujęć zostanie wykorzystane na pierwszym znaczku księcia Georgea.

 • ​Kierunek: Wielka Brytania!

  Pałac Buckingham, Stonehenge, Manchester United, The Beatles - Wielka Brytania to konglomerat ikon, a podróż na tę wyspę jest fascynującym połączeniem znanych nazw i ukrytych skarbów.

 • Fenomen Elżbiety II, czyli za co Brytyjczycy kochają swoją królową

  Wielka Brytania monarchią stoi. Wystarczy wybrać się na weekend do Londynu, by przekonać się jak wielką sympatią, a wręcz uwielbieniem, darzą monarchię jego mieszkańcy. Z wyprawy do Londynu możemy przywieźć więc koszulki z pałacem Buckingham i breloki z jego najważniejszą lokatorką. Za co Brytyjczycy kochają swoją królową?

 • Księżniczka Charlotte skończyła roczek!

  Księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama, 2 maja obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji Pałac Buckingham opublikował nową sesję zdjęciową.  Mała dziedziczka pozuje do zdjęć w swoim rodzinnym domu w Norfolk. To nie pierwsza sesja Charlotty. Wcześniej mogliśmy ją zobaczyć na zdjęciach z listopada, kiedy skończyła pół roku. Z kolei kilka tygodni temu była obecna na...

 • Księżna Kate urodziła

  Na tę wiadomość czekał cały świat. W poniedziałek o godz. 17.24 polskiego czasu księżna Kate urodziła syna. Informację tę potwierdził wieczorem Pałac Buckingham.

Zdjęcia na temat: buckingham palace
Wideo na temat: buckingham palace
 • Wystawa z okazji urodzin księcia Karola

  Pałac Buckingham zorganizuje specjalną wystawę dzieł sztuki z okazji 70. urodzin księcia Karola Pałac Buckingham uczci 70. urodziny księcia Karola specjalną wystawą. Od 21 lipca do 30 września będzie tam można podziwiać ponad sto dzieł sztuki wybranych przez następcę tronu. Wśród nich znajdują się chociażby portrety książąt Williama i Harry’ego oraz prywatne zdjęcia rodziny królewskiej

 • Kupiła mieszkanie w Chicago

  Elżbieta II ma zamiar zamienić pałac Buckingham na apartament w Chicago? Jej Wysokość kupiła mieszkanie na 26. piętrze w Buckingham Plaza. Budynek swoją nazwę zawdzięcza położeniu w pobliżu fontanny Buckingham. Nie wiadomo ile kosztowało nowe mieszkanie Elżbiety II. Identyczny, 3-sypialniowy apartament o powierzchni 240 metrów kw. można kupić za 1,5 mln dolarów. Elżbieta II jest również królową

 • Książę Filip przechodzi na emeryturę

  Spotkania w trybie nagłym nie zdarzają się zbyt często na dworze królewskim w Wielkiej Brytanii. Niedawno informacja o takiej sytuacji wyciekła do mediów i w efekcie wozy transmisyjne z całego świata stanęły przed Pałacem Buckingham. Okazało się, że sprawa dotyczy Księcia Filipa, który postanowił odejść na emeryturę. O zaistniałej sytuacji opowiedział w "Dzień Dobry TVN" badacz dziejów dyplomacji

Dyskusje na temat: buckingham palace
 • Re: Obchody urodzin królowej Elżbiety II

  Ta sztuka odbyla sie ,,Theater Buckingham Palace,, in central London ....bravo bravo bravo

 • Re: Kate i William ochrzcili księcia Louisa

  Wiktoria oraz większość brytyjskiej arystokracji poddaje swych synów obrzezaniu - ciekawe dlaczego np. obrzezanie Karola odbyło się w Buckingham Palace w 1948r. Dokonał go talmudysta Jacob Snowman, który jest oficjalnym rzezakiem żydowskiej komuny w Londynie.

 • Re: Harry i Meghan spodziewają się dziecka. To już oficjalne!

  James Hewitt zaprzecza ze jest ojcem Harrego, rowniez stosuje charakteryzacje majaca go roznic maksymalnie od Harrego. Wszystko to jest suto sponsorowane przez Buckingham Palace. Rudy James zyje jak paczek w masle!

 • Re: Ślub Harry’ego i Meghan. Harmonogram

  Ynteria nie pozwolila napisac po polsku ..wiec posluzylem sie jezykiem anglikow..rodowitych anglikow. "This is the end of our race..Niggers invaded Buckingham Palace..They are everywhere ..but from now on it is going to be too much of it."

 • Re: Zjawiskowa Kate w świątecznej stylizacji

  , zagubioną dziewczynką z Buckingham Palace. To tak pokrótce z brytyjskich mediów.

 • Re: Zagadka Kate

  Nie-Żyd by sie tak szybko nie dorobił i nie wśliznał na wyżyny wyższe niż dach Buckingham Palace,

 • -

  -

  moje gg 7353289 lub 5991795 w razie czego. Skupie sie na kilku najwazniejszych punktach bo w londynie dojazdy zajmuja duzo czasu i osiem godzin to niewiele. Po londynie latwo poruszac sie metrem. Wez mapke metra, sa dostepne na kazdej stacji, i tak: stacja Green Park - tam Buckingham Palace stacja Picadilly Circus obowiazkowo do zaliczenia w Londynie, nie trzeba duzo chodzic bo to co masz