• Informacje na temat:

  brzozie

Artykuły na temat: brzozie
Zdjęcia na temat: brzozie
Wideo na temat: brzozie
 • Sok z brzozy – wiosenny zastrzyk energii. Jakie ma właściwości?

  Sok z brzozy to w 95 procentach woda. Pozostałe 5 proc. to niezwykły ładunek witamin i minerałów, których potrzebuje nasz organizm, zwłaszcza po okresie zimowym. Jak go uzyskać, nie krzywdząc przy tym drzewa? Prowadząca cykl "Naturalnie!" Agnieszka Cegielska, dr Artur Zagajewski z Ogrodu Botanicznego w Powsinie oraz ogrodnik Łukasz Skop opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o niezwykłych właściwościach soku z brzozy. (DDTVN/X-news)

 • Jakie są idealne warunki dla choiny kanadyjskiej, brzozy "Doorenbos", irgi poziomej czy jukki?

  Dominik Strzelec z programu "Odlotowy ogród" przeprowadził metamorfozę w Piekarach Śląskich. Celem Strzelca było wprowadzenie do ogrodu ładu i porządku, dlatego podzielił go na dwie strefy. W pierwszej pojawił się trawnik, a w drugiej rośliny, oddzielone opaską z kostki granitowej. Przy okazji prowadzący zdradził tajniki bejcowania desek. Jak zabezpieczyć drewno i nanosić warstwy bejcy? (Odlotowy ogród / TTV/x-news)

 • Jak dbać o ogrodowe wrzosowisko, kosodrzewinę, brzozę, runiankę, rodgersję, berberys i klon?

  Na wrzosowisku warto sadzić różne odmiany i gatunki roślin - dzięki temu powstanie ciekawy efekt kolorystyczny. Ekspert poleca kosodrzewinę, brzozę, runiankę, rodgersję i berbery.

Dyskusje na temat: brzozie