• Informacje na temat:

  brody

Artykuły na temat: brody
 • Sławek Uniatowski zgolił brodę

  Sławek Uniatowski, w ramach tak zwanej "dobrej zmiany", postanowił zgolić brodę. Czy jeden z przystojniejszych polskich mężczyzn nadal robi na was tak silne wrażenie? Naszym zdaniem artysta przez tę zmianę stracił... jedynie kilka lat. A jak wam się podoba?

 • Daniel Galera, Broda zalana krwią

  Bezsprzecznie najlepsza brazylijska książka ostatnich kilkunastu lat, wspaniała powieść.

 • Adrien Brody, jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia w Hollywood, urodził się w 1973 roku w Nowym Jorku. Świat usłyszał o nim, kiedy Roman Polański powierzył mu rolę Władysława Szpilmana w filmie "Pianista".

 • Czy Mateusz zapuścił brodę?

  Jego wygląd wzbudził konsternację widzów. Czy aktor rzeczywiście zmienił wizerunek? Informacja natychmiast pojawiła się na portalach, wywołując lawinę komentarzy. "To był żart. Nie mam brody, zgoliłem też wąsy", mówi rozbawiony aktor w rozmowie z SHOW. Cieszy nas to, bo Mateusz bez brody podoba nam się o wiele bardziej. Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW...

 • Facet z najlepszą brodą

  Obok Jonesa, który ma przystrzyżoną, niewielką bródkę, na podium zasiadł posiadacz pokaźnej brody arcybiskup Canterbury Rowan Williams. Drugie miejsce zajął brytyjski książę William - podał serwis TimeOnline. "Liczba głosów była podobna, więc podzielili się tytułem" - powiedział przedstawiciel organizacji Keith Flett. Poprzednimi laureatami wyróżnienia byli m.in. muzyk...

 • Michał Żebrowski: Tajemnica brody

  Michał Żebrowski od roku pojawia się publicznie prezentując gęstą brodę. Wystąpił z nią m.in. w epizodzie serial u "Kasia i Tomek".

 • Brad Pitt ładniejszy bez brody

  Brytyjski magazyn "Hello!" zapytał swoich czytelników, który z gwiazdorów show-biznesu powinien zdecydowanie unikać zarostu na twarzy. Przygniatająca większość odpowiedziała, że w żadnym wypadku ani brody, ani wąsów, nie powinien nosić Brad Pitt.

 • Adrien Brody: Nowy romans?

  Brytyjska prasa aż huczy od plotek na temat romansu młodziutkiej angielskiej aktorki Keiry Knightley (18 l.) i Adriena Brody'ego (31 l.),

 • Adrien Brody nie lubi brzydkich fanek

  Amerykański aktor Adrien Brody (31 l.) na pewno nie zyskał sympatii fanek swoją niedawną wypowiedzią, w której powiedział, iż nie lubi, gdy niebyt urodziwe panie niespodziewanie rzucają się na niego i całują go.

 • Już bez brody na stole - jest siedzonko BabySmart

  Dwuletnie dziecko często protestuje, kiedy rodzice próbują posadzić je w wysokim krzesełku. A o przypięcie malucha pasami wybucha kolejna awantura...

Zdjęcia na temat: brody
Wideo na temat: brody
 • Bartek Jędrzejak w nowej roli

  Bartek Jędrzejak napisał książkę. - Myślę, że wejdzie do kanonu lektur prawdziwych dżentelmenów, którzy z brodami będą chcieli wyglądać elegancko, dumnie - powiedział prezenter pogody w "Dzień Dobry TVN". Kiedy zapuścił brodę i dlaczego?

 • Jaka jest naprawdę Conchita Wurst?

  Conchita Wurst: Kobieta z brodą nie jest częstym zjawiskiem. Jestem szczęśliwa, że mogę uświadamiać innych.

 • Kanony męskiego piękna. Co podoba się kobietom?

  - Zarost może być różnie definiowany - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ewelina Rydzyńska, stylistka. Co mężczyznom daje broda? - Jak się ma zarost, to się całe życie wygląda tak samo - zaznaczył psycholog biznesu Miłosz Brzeziński. Czy kobiety lubią mężczyzn z zarostem? - Najważniejsze są nasze skojarzenia - podkreśliła psycholog Maria Rotkiel. (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: brody