• Informacje na temat:

  brazylia zdjęcia

Artykuły na temat: brazylia zdjęcia
 • Maracana, czyli duma Brazylii

  To tu Jan Paweł II modlił się z tysiącami wiernych, Pele strzelił swego tysięcznego gola, a Brazylia straciła mistrzostwo świata. Maracana, jeden z największych i najsłynniejszych stadionów na świecie, będzie główną areną zmagań podczas XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich. I choć podobnie nowoczesnych obiektów powstało już dość sporo, to jednak nie każdy skrywa w sobie tyle ciekawostek, co ten.

 • Brazylia. Co warto zobaczyć?

  Nad miastem Rio de Janeiro króluje figura Chrystusa. Ale cały stan, też o nazwie Rio de Janeiro, znajduje się u stóp Palca Boga. Może dlatego wygląda jak prawdziwy raj na ziemi.

 • Brazylijski ilustrator dodaje obrazki do zdjęć nieznajomych

  Lucas Levitan to artysta z Brazylii, który uwielbia ingerować w cudze zdjęcia na Instagramie. Trzeba przyznać, że robi to w przeuroczy sposób! Levitan wyszukuje w aplikacji zdjęcia kompletnie obcych mu ludzi i dorysowuje na nich śmieszne ilustracje pasujące kontekstem do sytuacji.

 • Wakacje Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

  Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk przebywają na wakacjach w Brazylii. Ze swoimi fanami dzielą się zdjęciami z podróży.

 • ​Mister Supranational 2018

  W niedzielę 16 grudnia Polsat pokaże trzecią edycję międzynarodowego konkursu dla mężczyzn. Zanim zobaczycie kandydatów na finałowej gali Mister Supranational 2018, obejrzyjcie zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn świata i sprawdźcie, jak prezentują się w spodenkach plażowych i w eleganckich garniturach!

 • Kuba Wojewódzki utopił telefon

  Kuba Wojewódzki wraz z partnerką, Renatą Kaczoruk przed świętami wyjechali na egzotyczne wakacje. Zwiedzili już Brazylię i Argentynę.  Gwiazdy chętnie dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami na portalach społecznościowych. Jednak wszystko wskazuje na to, że od teraz tych fotografii będzie znacznie mniej. Kuba utopił swój telefon w jednym z wodospadów.  Na swoim Instagramie napisał (pisownia...

 • Larissa Reis zaskakuje w ciąży

  ...dziecka. Różnica jest kolosalna! Zapowiedziała też, że za 3-4 tygodnie będzie gotowa wrócić do ćwiczeń i suplementacji. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia Larissy! Chcielibyście z nią trenować?

 • Lublin: Genesis. Fotografie Sebastião Salgado

  ...życia, którego rozpostarte gałęzie sięgają sąsiadujących krajów. Oglądając zdjęcia, dotrzemy na północ - do Wenezueli, na której terytorium znajduje się tepui (stoliwo) - najstarsza geologiczna formacja na Ziemi. Przyjrzymy się także przyrodzie równiny aluwialnej Pantanal (stan Mato Grosso, Brazylia), zobaczymy fotografie przedstawiające grupę etniczną Zo’e, z którą "kontakt" nastąpił dopiero...

 • Renata Kaczoruk kusi na wakacjach

  Renata Kaczoruk wraz z Kubą Wojewódzkim przed świętami Bożego Narodzenia wyjechali na wakacje. Od tego czasu modelka kusi swoich fanów odważnymi zdjęciami.

 • Silniejsze od macho

  .... Lula, po zakończeniu swojej podwójnej kadencji (za jego prezydentury Brazylia stała się mocarstwem w regionie), bez wahania wskazał Rousseff jako swoją następczynię, mówiąc: "Będzie we wszystkim(...) wyszło, widać miałam niewystarczającą urodę do występów na scenie". Na zdjęciach z młodości pani prezydent rzeczywiście nie wygląda na baletnicę. Jest pulchna, zazwyczaj ma zaciętą twarz, którą maskują...

Zdjęcia na temat: brazylia zdjęcia
Wideo na temat: brazylia zdjęcia
 • Camila Alves otrzymała obywatelstwo USA

  Camila Alves otrzymała obywatelstwo Stanów Zjednoczonych. Matthew McConaughey opublikował na swoim Twitterze rodzinne zdjęcie i pogratulował swoje żonie. Para jest ze sobą od 2006 roku, ale dopiero w 2012 wzięła ślub. Żona aktora pochodzi z Brazylii.(CNN Newsource/x-news)

 • Mundial ma już swoją Natalię Siwiec

  Jale Berahimi, piękna prezenterka kostarykańskiej telewizji Repretel zwróciła na siebie uwagę, publikując zdjęcia z pobytu w Brazylii w serwisach społecznościowych. Widać, że Berahimi kocha futbol i nie stroni od eksponowania kobiecych walorów. Być może mundial zyskał nową gwiazdę, podobnie jak rozegrane w Polsce Euro 2012. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: brazylia zdjęcia
 • Re: Izabel Goulart...

  --Izabelka--a może ja wyjadę do Brazylii ? --Ja tamtego drugiego i czwartego zdjęcia nie komentowałem--bo nie o każdych myślach wypada pisać --ale--Izabelka--może ja wyjadę do Brazylii ? --Brazylia ma tak dobrą i taką wspaniałą Przyszłość --przynajmniej Ty się z Brazylii nigdzie nie ruszaj --za kilkanaście lat Brazylia będzie Nową Gospodarczą Potęgą --jak się patrzę na Ciebie --to wydaje mi się