• Informacje na temat:

    borysów zwiedzanie

Artykuły na temat: borysów zwiedzanie
  • Przewodnik po Łotwie

    .... Najlepszym miesiącem na zwiedzanie kraju bez wątpienia jest koniec września. Wówczas temperatura nie spada poniżej 18 - 20 stopni Celsjusza a na ulicach miast jest zdecydowanie mniej uciążliwych grup(...) zwiedzić mury zamku z XIV wieku a także cytadelę.  Drugim co do wielkości miastem w całym kraju jest Dyneburg. Tam również nie brakuje zabytków, które są godne polecenia. Zwiedzanie miasta powinieneś...

  • Słoneczna Bułgaria

    ...historii i starożytnej kultury kraju. Zaledwie kilkanaście kroków od słonecznych i piaszczystych plaż znajdują się cenne starożytne skarby i ruiny. Bułgaria zamierza ułatwić turystom ich zwiedzanie...

  • Bogini ery automobilu: Tamara Łempicka

    Tamara Łempicka była dokładnie taka jak kobiety na jej obrazach: chłodna, egoistyczna, wyemancypowana, nawet rozwiązła. Wyglądała jak gwiazda filmowa, zresztą uwielbiała, kiedy mylono ją z Gretą Garbo, i fotografowała się starannie upozowana i ­obwieszona brylantami. Potem te fotografie rozsyłała do prasy, bo nauczyła się, że sztuka wymaga skutecznej reklamy.

  • Maciej Stuhr: Jak uwolnić endorfiny

    „Kolacja z prezydentem? Najpierw muszę pobiegać!”, zastrzega i przyznaje, że ostro wziął się za siebie. Nam zdradził, co jeszcze się u niego zmieniło.

  • Jeden dzień w Gdyni

    Na najważniejszym festiwalu polskiego kina całymi dniami ogląda się filmy. Ale tak samo ważne jak projekcje są… lans na deptaku, branżowe bankiety i tajne imprezy w pokojach hotelowych. Tuż przed 38. edycją zdradzamy, jak wygląda drugie życie bohaterów festiwalu. Plotki, anegdoty i wpadki specjalnie dla TS opowiadają gdyńscy bywalcy.

  • Chcę pokazywać człowieka

    Piotr Adamczyk ma wiele twarzy: wzruszył rolą Chopina, rozkochał jako papież i przestraszył jako gestapowiec.

  • Wychowałam się w cudownym domu

    Marzenia zawodowe, jak mówi, pięknie jej się spełniają. Życie osobiste jeszcze lepiej: "chciałam księcia, ale nie sądziłam, że może być tak dobrze". Dlatego stara się nie przesadzać z pragnieniami. "Wiele rzeczy musi zostać tak jak teraz".