• Informacje na temat:

  bora- bora

Artykuły na temat: bora- bora
 • ​Bora-Bora - wakacje na wyspie marzeń

  Bora-Bora to chyba kwintesencja egzotycznego wypoczynku. Niestety wielu turystów może jedynie pomarzyć o urlopie na tej rajskie wyspie.

 • Aniston i Theroux planują co roku latać na Bora Bora

  ...- Jen i Justin chcieliby, aby wycieczki na Bora Bora stały się coroczną tradycją. Chcą na nie zapraszać przyjaciół, aby w ten sposób świętować kolejne rocznice ślubu i urodziny Justina - podało źródło. Gwiazda filmu "Cake" i jej mąż, który 10 sierpnia skończył 44 lata, planują również drugą, już bardziej prywatną podróż poślubną jeszcze w tym roku. - Planują wyrwać się gdzieś tylko we...

 • Tuchola. W środku boru

  Była siedzibą krzyżackiego komtura i miastem królewskim Korony. Do dziś pozostała stolicą Borów Tucholskich.

 • Bory Tucholskie. Szlakiem kajakowych wypraw papieża Jana Pawła II

  ... Na tym szlaku Karol Wojtyła zdobywał pierwsze kajakarskie szlify. Przyszły papież na Brdzie w Borach Tucholskich był co najmniej trzy razy: najpierw jako ksiądz, później jako biskup i w końcu jako kardynał. Pływał z Krakowskim Duszpasterstwem Akademickim "Środowisko". W 1953 roku zaczęli spływ z Nowej Brdy, podobnie jak w 1966. W 1972 r. grupa wyruszyła również z Nowej Brdy, ale kardynał Karol...

 • ...drapieżniki: wilki i rysie. W Borach Tucholskich żyją również mniejsze zwierzęta, takie jak: lisy, kuny, wydry czy inne gryzonie oraz wiele gatunków ptaków. Szlaki turystyczne Uroki przyrody...

 • Bory Tucholskie. Ostatnie dzikie rejony Polski

  Pełne unikatowych i wciąż niezatłoczonych miejsc

 • Wymarzone wakacje gwiazd

  Gdyby gwiazdy dysponowały nieograniczonym budżetem i swobodnie mogły dysponować swoim czasem, to gdzie udałyby się na wymarzone wakacje? Weronika Rosati objechałaby całe Włochy i Stany Zjednoczone, Lidia Kopania śni o Bora-Bora, a Edyta Herbuś o Australii.

 • Podczas miesiąca miodowego Jennifer Aniston zrezygnowała z ćwiczeń

  Była gwiazda serialu "Przyjaciele", która niedawno wróciła z romantycznej podróży na Bora Bora z Justinem Therouxem, nie chciała, aby cokolwiek popsuło jej czas spędzony razem z nowym mężem i dlatego też porzuciła codzienne ćwiczenia.

 • Królewska Puszcza Białowieska

  A może spacer po lesie? Nie brak u nas gajów, borów i grądów – zielonych oaz natury, wysp wytchnienia od zgiełku codzienności. Jest wśród nich perła tak wyjątkowa, że pozazdrościć może jej Polsce cały świat. Puszcza Białowieska – miejsce, w którym zatrzymał się czas.

 • Jeśli nie Polska, to co?

  Bora-Bora, Jamajka, Wiedeń czy Praga. Ślub z dala od stron rodzinnych to już nie ekstrawagancja, ale sposób na... oszczędność czasu i pieniędzy.

Zdjęcia na temat: bora- bora
 • Bora
Wideo na temat: bora- bora
 • Justin Bieber i "ekipa z miesiąca miodowego" bawili się razem na Bora-Bora

  Justin Bieber wybrał się na wakacje na Bora-Bora i najwyraźniej znalazł tam nowych przyjaciół. Pewna para spędzała swój miesiąc miodowy w tym samym hotelu co gwiazdor. Katie Wollesen opublikowała w sieci zdjęcie z Bieberem, który szybko je skomentował. "Sam nie wiem skąd ta mina... Ciesze się, że was poznałem i życzę udanego miesiąca miodowego" - napisał na Twitterze. Sam opublikował również

 • Agnieszka Szulim: Czytam dużo ciekawych rzeczy na swój temat

  Agnieszka Sulim, prowadząca program "Na językach", powiedziała Robertowi Patolecie, że często znajduje zaskakujące informacje na swój temat. W internetowej wyszukiwarce natknęła się na tag "Agnieszka Szulim nago" oraz "Agnieszka Szulim Bora Bora". Zapytana o Dodę, powiedziała że zostawia tę sprawę na sali sądowej i na pewno nie wróci do tego tematu w swoim programie. (Źródło: WideoPortal/x-news)

 • Agnieszka Szulim: Doda jest dla mnie tematem, który roztrząsam na sali sądowej

  Agnieszka Sulim, prowadząca program "Na językach", powiedziała Robertowi Patolecie, że często znajduje zaskakujące informacje na swój temat. W internetowej wyszukiwarce natknęła się na tag "Agnieszka Szulim nago" oraz "Agnieszka Szulim Bora Bora". Zapytana o Dodę, powiedziała że zostawia tę sprawę na sali sądowej i na pewno nie wróci do tego tematu w swoim programie. (Źródło: WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: bora- bora