• Informacje na temat:

  biała pierwsza

Artykuły na temat: biała pierwsza
 • Sól. Biała trucizna?

  ​Zalecana przez WHO dzienna dawka soli to pięć gramów - tyle, ile mieści się na łyżeczce. Niestety, spożywamy jej trzy razy więcej. Dlaczego warto ograniczyć spożycie soli? Poprawisz kondycję serca, nerek, a przy okazji schudniesz.

 • Bielsko-Biała. Rodzinne miasto Bolka i Lolka

  ...później przeniosło się do Wisły, a potem do Bielska (które dopiero w 1951 roku zostało połączone z sąsiadującym miastem, Białą, w jedną aglomerację). Pierwsza siedziba mieściła się w eleganckim pałacyku(...). Spacerkiem po rynku Ale nie tylko kreskówkami Bielsko-Biała stoi. Mówi się o niej „Miasto stu przemysłów” ze względu na mnogość i różnorodność zakładów i fabryk oferujących zatrudnienie. Nie bez powodu...

 • Polska. Biała siła, czarna pamięć

  Piotr Ratajczak ściąga z Polaków pelerynę tolerancji, przenosząc na deski teatru zbiór reportaży Marcina Kąckiego pod tytułem "Białystok. Biała siła, czarna pamięć". Spektakl nie jest jednak wierną adaptacją książki. Tu sztuka miesza się z dobrze znaną nam rzeczywistością, gdzie pod pozorami miłosierdzia i troski o własny kraj, jesteśmy świadkami antysemityzmu, ksenofobii oraz antyimigranckich...

 • Białe noce nad Bałtykiem

  Nie trzeba jechać aż do Petersburga, by zobaczyć to niezwykłe zjawisko. W czerwcu w trzech bałtyckich stolicach dzień trwa do rana, a paradom i zabawom nie ma końca.

 • Biała koszula - koło ratunkowe w kobiecej szafie

  Carolina Herrera, kiedy nie ma w co się ubrać, sięga po białą koszulę. To jej zdaniem koło ratunkowe w każdej szafie. W cyklu Stylowa Polka, pokazujemy, że biała koszula niejedno ma imię.

 • Jak prać białe firanki. Zbiór praktycznych porad

  Śnieżnobiałe firany stanowią wspaniałą ozdobę każdego domu. Do tego, są również pięknym akcentem dekoracyjnym oraz ułatwiają ochronę prywatności i intymności. Niestety białe firany z czasem tracą swój śnieżnobiały kolor: żółkną i szarzeją. Jak utrzymać je w czystości i przywrócić im świeży wygląd nie szkodząc jednocześnie delikatnej tkaninie?

 • Biała dama

  Jasne, prawie białe. Tak najtrafniej można określić najmodniejszy w tym sezonie odcień włosów blond - mówi Leszek Czajka.

 • Wielkie grzybobranie w Puszczy Białej

  Jej nazwa podobno pochodzi od bielejących wśród lasów piasków i wydm, a także od kwitnącej na bagnach na biało wełnianki. Jest domem licznych ptaków oraz zwierząt i... rajem dla grzybiarzy.

 • Michelle Obama. Pierwsza taka dama

  Wielka Brytania. Pierwsza wizyta zagraniczna prezydenckiej pary. Królowa przyjęła Obamów na prywatnej audiencji. "Poinstruowano mnie, że mogę się ukłonić albo podać królowej rękę. Wiedziałam, że...

 • Śnieżnobiały uśmiech? Zobacz, co zrobić, by twoje zęby były białe

  ...odkładają się na nich. Biała dieta Wśród produktów, które przebarwiają zęby znaleźć można nie tylko szkodliwe używki, ale i wiele zdrowych pokarmów. Najwięcej winowajców odpowiedzialnych za...

Zdjęcia na temat: biała pierwsza
Wideo na temat: biała pierwsza
 • Amanda Seyfried zaręczyła się z Thomasem Sadoskim

  Amanda Seyfried zaręczyła się z Thomasem Sadoskim. Para spotyka się zaledwie od sześciu miesięcy. Ich miłość narodziła się na planie filmu "The Last Word". Aktor był przez osiem lat żonaty z Kimberly Hope. Dla Amandy będzie to pierwsze małżeństwo. Aktorka zapowiada, że jej suknia ślubna na pewno nie będzie biała. (Cover Video)

 • Joe Perry stracił przytomność za sceną i natychmiast trafił do szpitala

  i odpoczywa. Jego stan jest stabilny. Zespół kontynuował koncert mimo zdarzenia. - Kiedy był na scenie, jego twarz była biała. To było już przy pierwszym utworze - mówią świadkowie zdarzenia.

Dyskusje na temat: biała pierwsza
 • Avon - Today Tomorrow Alway Amour - woda perfumowana

  białe kwiaty: biała magnolia i płatki jaśminu rozkwitają niczym pierwsza miłość. Amour oparty jest na mocnej bazie drzewa sandałowego, cedrowego i piżma, które symbolizują przywiązanie charakteryzujące

 • Re: Biała kiełbasa po wielkopolsku

  Wuszt pierwsza klasa :D

 • mam ślub 24-06-2006 i mam malutki problem

  Jaki mam dobrać kolor wiązanki, jeżeli pierwsza (zostawia się w kościele u mnie jest taka tradycja) będzie biała, drugą zaś dobiera się do dodatków sukienki a moja jest biała z jednym białym kwiatkiem i nie pasuje kolorowy, przecież nie będę miała dwie takiego samego koloru.

 • Re: Wyspa smoczych drzew

  Po pierwsza nieprawda - widzę tutaj plaże. Po druga nieprawda, po co piratom port? Tak więc blondynki uważajta, bo może Kumu być pirata potrzebująta biała kobita ;)

 • Re: Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto?

  Zaczęło się pięknie , pierwsza klasa liceum ( mam w tej chwili 51 lat), poznanie , oaza z wtłaczaniem do głowy czystości przedmałżeńskiej. duma z tego, po drodze jego wojsko ( dwa lata), osiem lat chodzenia. oczekiwanie na ten jeden jedyny piękny dzień w moim życiu. czyste sumienie biała suknia i welon,upragniona noc poślubna i... pierwszy i ostatni raz z nim, po miesiącu rozstanie a po

 • Re: Agata Duda czy Melania Trump. Która ubiera się lepiej?

  Obie pierwsze damy są eleganckie i dobrze wyglądają. Czasem lepiej jedna czasem druga, choć to też kwestia indywidualnych upodobań. Ostatnie spotkanie o włos lepiej nasza pierwsza dama. Ta czarno-biała sukienka prezydentowej w połączeniu z nienaganną figurą bardzo efektowana!

 • Re: Zachowanie czystości przedmałżeńskiej. Warto?

  Zaczęło się pięknie , pierwsza klasa liceum ( mam w tej chwili 51 lat), poznanie , oaza z wtłaczaniem do głowy czystości przedmałżeńskiej. duma z tego, po drodze jego wojsko ( dwa lata), osiem lat chodzenia. oczekiwanie na ten jeden jedyny piękny dzień w moim życiu. czyste sumienie biała suknia i welon,upragniona noc poślubna i... pierwszy i ostatni raz z nim, po miesiącu rozstanie a po

 • Re: W przeklętym raju

  znam to ! wysiadłam z pociągu na Dworcu Gdańskim w marcu 1957 roku. Miałam 10 lat i urodziłam sie za Uralem. Wszystko w Warszawie było nowe, dziwne i nieznane. Cudowny, niebiański zapach na Dworcu, okazał się zapachem kawy zbozowej z mlekiem. I cukrem. była bułka. Pierwsza biała bułka w moim zyciu. Mielismy to szczęscie, że udało sie nam dotrzeć do Polski cała rodzina. Do tej pory nie potrafie

 • Re: Najlepsze książki kucharskie

  Pierwszą książkę o gotowaniu dostałam od taty i to było coś bo przywieziona z Rosji. Książka po polsku pod nazwą Kuchnia polska okładka byla biała z latani została bez okladki miękkiej i jest(...) kup bardzo prostą np. Moja Pierwsza Książka Kucharska dla dzieci - taką zakupiłam dla chrześnicy i to co tam jest to naprawde podstawy, gdyby wszyscy umieli zrobic to co ona zawiera było by nieźle.

 • Re: Zyskuje wrogów

  Rozenkowa ma 46 lat i na tyle wygląda pierwsza sprzątaczka w kraju , biała rękawiczka to każdy potrafi kurze wycierać ale ileż mozna mówić o sprzataniu należy po prostu sprzątnąć i tyle.Jak dali jej program o hotelach to klapa nie dała rady położyła program ale ma plecy w tvn więc jeszcze istnieje .. może w programie jak uratować kopalnię dała by radę.