• Informacje na temat:

  biała bułgaria

Artykuły na temat: biała bułgaria
 • Wybrzeże Morza Czarnego to setki kilometrów szerokich plaż, wydm, klifów. Urlopowicze szczególnie lubią Złote Piaski.

 • 9 rzeczy, których nie wiedzieliście o Bułgarii

  Bułgaria jest spadkobiercą kilku starożytnych cywilizacji. Trakowie, Rzymianie, Bizantyjczycy i Prabułgarzy pozostawili na tych ziemiach bezcenne świadectwa kunsztu rzemieślniczego i architektury, świadczące o rozwoju tych kultur. Zabytki są rozproszone po całym kraju, dzięki czemu Bułgaria jest jedną z najbardziej atrakcyjnych destynacji dla osób zainteresowanych turystyką kulturową. Ponadto...

 • Sława tego bałkańskiego kraju jako miejsca letniego plażowania jest bezdyskusyjna. Niewiele jednak osób wie, że Bułgaria może być równie dobrze wspaniałym miejscem na białe szaleństwo. Długie trasy i niemal dziewicza przyroda Główne ośrodki narciarskie Półwyspu Bałkańskiego znajdują się w pasmach górskich...

 • Bansko. Raj białego szaleństwa

  To istny raj dla amatorów białego szaleństwa! Czeka na nich 15 tras zjazdowych i mnóstwo atrakcji, np. kąpiele termalne.

 • Barbara Brylska: Kapłanka miłości

  Urodą zniewalała, seksapilem emanowała. Zakochiwała się wielokrotnie, zdradzała i była zdradzana. Hipnotyzujący urok nie zapewnił jej szczęścia, także w miłości.

 • Raszyn, Grójec, Skierniewice. W krainach dzikiej róży

  Można ją spotkać niemal wszędzie: w parku, na łące, na skraju lasu i… gdzie tylko dochodzi słońce. Ale jest miejsce w Polsce, gdzie starannie się ją uprawia – to tak zwany różany trójkąt: Raszyn, Grójec, Skierniewice.

 • Nietypowe miejsca na narty

  Nudzą Cię wycieczki do Zakopanego czy St. Moritz? Szukasz nowych wrażeń i nowych tras, po których mógłbyś szusować do upadłego bez tłumu innych narciarzy? Na szczęście europejskie ośrodki sportów zimowych nie kończą się na świetnych, lecz kosztownych Alpach. Jeśli chcesz się pochwalić przed znajomymi wspomnieniami z oryginalnego wypadu na narty, to czytaj dalej, bo przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

 • Jej czerwona sukienka

  ...mogła robić to samo, co w Polsce. I ogarnął mnie wielki smutek, bo uwielbiałam swój zawód. Nie chciałam nawet myśleć o tym, żeby zająć się czymś innym. Ale na początku musiałam zarobić na życie - mówi...

 • Odkryj kaszkę kukurydzianą

  Mieszkańcy środkowej czy zachodniej Polski nie do końca znają możliwości kaszki kukurydzianej. Jest ona natomiast znana we wschodniej Małopolsce oraz w Europie Południowo-Wschodniej.

 • Przemijanie? Mnie nie dotyczy!

  Napędza mnie mój twórczy niepokój i ciekawość świata oraz chęć tworzenia. Wciąż walczą we mnie dwie natury: refleksyjna i napiętnowana życiowym ADHD - mówi Maryla Rodowicz.

Dyskusje na temat: biała bułgaria