• Informacje na temat:

  belom

Artykuły na temat: belom
 • Małgorzata Bela: Ideał kobiecości

  Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Stawała przed obiektywami najwybitniejszych fotografów świata mody. Do dziś pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów. Wyróżnia ją przede wszystkim naturalna i szlachetna uroda. O sobie jednak najchętniej mówi: po prostu mama. Pomimo ogromnego sukcesu jaki odniosła, w Polsce wciąż jest mało rozpoznawalna. Kim jest jedna z najpiękniejszych kobiet świata, Małgorzata Bela?

 • Małgosia Bela wyszła za mąż!

  W miniony weekend we Włoszech jedna z naszych czołowych modelek wypowiedziała magiczne "tak".

 • Zuzanna Janke: Polka w finale brytyjskiego "Top Model"

  Polskie modelki świetnie radzą sobie na wybiegach u najlepszych kreatorów mody. Anja Rubik, Magda Frąckowiak, Małgorzata Bela, Monika Jagaciak czy Kasia Struss osiągnęły w tym zawodzie niemal wszystko!

 • Vogue Polska - pierwszy numer w połowie 2018 roku

  Polska dołączy do 22 krajów, które mają już swoją edycję prestiżowego magazynu "Vogue". Naczelnym polskiej edycji miesięcznika zostanie Filip Niedenthal, a wspólnie z nim za koncepcję pisma odpowiadać będzie Małgorzata Bela. Wydawcą pisma będzie Katarzyna Kulczyk.

 • Alexander Skarsgard twierdzi, że bycie nastolatkiem było dziwne

  38-letni szwedzki aktor, który występuje razem z Bel Powley w nowym filmie "The Diary of a Teenage Girl", wyznał, że emocjonalny chaos, który towarzyszył jego dojrzewaniu sprawił, że nie był pewny siebie z wielu powodów.

 • Women in Chanel w Warszawie

  Polskie modelki sprawiły, że o tej wyjątkowej wystawie mówi cały świat. Anja Rubik, Anna Jagodzińska, Monika Jagaciak, Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak czy Małgosia Bela zostały wybrane ze względu na wyjątkową urodę oraz ich celebrację autentycznej kobiecości i elegancji. Po ogromnym sukcesie "Northern Women in Chanel"Peter Farago i Ingela Klementz Farago prezentują "Women in Chanel".

 • nie wiem zupełnie jak zagospodarować dzisiejszy ranek... myśląc o dniu minionym,coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że szczęście jest niestałe,nietrwałe,ulotne...

 • Nowy album Aleksandry Kurzak

  Po sukcesie ostatniego, świątecznego albumu "Hej, kolęda!" (który osiągnął status Złotej Płyty) z udziałem Sebastiana Karpiela-Bułecki, Aleksandra Kurzak prezentuje nowy album wydany pod szyldem wytwórni Decca - "Bel raggio" - z ariami Gioachino Rossiniego.

 •        od rana sypie     takie bele co, ale - sypie wytrwale     więc trawniczki zbielały      dobrze, że małej butki w czwartek zakupiłam...

 • Śmierdząca sprawa

  Basiu, tylko bardzo cię proszę, jak będziesz wyprowadzała Belę, zawsze zabieraj ze sobą papierową torebkę - przypominała mi Ela tuż przed wyjazdem.

Zdjęcia na temat: belom
Wideo na temat: belom
 • Małgorzata Bela: Wstydziłam się

  Małgorzata Bela karierę w modelingu zaczynała, gdy miała 21 lat. O swoich początkach opowiedziała Kindze Rusin z "Dzień Dobry TVN". Kto i gdzie ją zauważył? Dlaczego nie od razu powiedziała rodzicom o pracy w modelingu? Czy musiała walczyć ze stereotypem "Ładna, więc głupia"? - Byłam w szkole muzycznej i na uniwersytecie. Wydawało mi się, że do wyższych celów byłam stworzona - zdradziła modelka. (Źródło: DDTVN/ x-news)  

 • Małgorzata Bela: Moja wiedza o modzie sprowadzała się do teledysku "Freedom"

  Małgorzata Bela zaczęła pracę w modelingu dość późno, bo w wieku 21 lat. W ciągu 4 lat zrobiła ogromną karierę. Czy przed rozpoczęciem swojej przygody z modą dużo wiedziała o pracy modelki? - Moja wiedza sprowadzała się do teledysku "Freedom" - zdradziła Bela w rozmowie z Kingą Rusin z "Dzień Dobry TVN". Czy kiedykolwiek poczuła się nieatrakcyjnie? Dlaczego uważa siebie za antygwiazdę? Modelka opowiedziała także o graniu w filmach. Nad czym obecnie pracuje? (Źródło: DDTVN/x-news)    

 • Małgorzata Bela: Nie widzę swojej przyszłości, jak się zestarzeję, jako stylistki

  Małgorzata Bela zaczęła pracę w modelingu dość późno, bo w wieku 21 lat. W ciągu 4 lat zrobiła ogromną karierę. Czy przed rozpoczęciem swojej przygody z modą dużo wiedziała o pracy modelki? - Moja wiedza sprowadzała się do teledysku "Freedom" - zdradziła Bela w rozmowie z Kingą Rusin z "Dzień Dobry TVN". Czy kiedykolwiek poczuła się nieatrakcyjnie? Dlaczego uważa siebie za antygwiazdę? Modelka opowiedziała także o graniu w filmach. Nad czym obecnie pracuje? (Źródło: DDTVN/x-news)