• Informacje na temat:

  bellom

Artykuły na temat: bellom
 • Bell: Linia Perfect

  Limitowana kolekcja Perfeck marki Bell dostępna jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka w okresie sierpień, wrzesień.

 • Bella w skąpym bikini

  19-letnia aktorka nie zna wstydu. Udowodniła to po raz kolejny...

 • Bella Hadid ambasadorką Nike

  Modelka Bella Hadid została właśnie twarzą marki Nike. Poinformowała o tym na Instagramie.

 • Bell: Limitowana kolekcja Frozen Baroque

  Połyskujące cienie, lakiery, rozświetlający puder i baza - to wszystko znajdziecie w nowej kolekcji marki Bell.

 • Bella Hadid w dziwnej stylizacji

  Bella Hadid jest obecnie jedną z najpopularniejszych (i najlepiej zarabiających) modelek. Wraz z siostrą Gigi pracowała dla największych domów mody.

 • Zacznij dzień jak Bella Hadid

  Amerykańska modelka Bella Hadid przyznaje, że zwraca uwagę na to, co je i pije. Każdy dzień rozpoczyna od szklanki wody z cytryną.

 • Hałaśliwy dom Kristen Bell

  Dom Kristen Bell jest jak cyrk, ponieważ dwójka jej dzieci budzi się z krzykiem na ustach.

 • Naga Bella Thorne na okładce

  Bella Thorne dosłownie dorastała na oczach widzów. Urodzona w 1997 roku gwiazdka, karierę rozpoczęła zaledwie w wieku sześciu lat. Dziś nie stroni od odważnych zdjęć i śmiało wyraża swoje poglądy.

 • Bella Thorne pokazała odważne zdjęcie

  Jeśli 19-letnia gwiazda w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę, to udało jej się to w stu procentach. Bella Thorne opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym pozuje ubrana jedynie w czarne buty na wysokim obcasie. I rozpętała się burza.

 • "Bella" by Robby Cyron

  44 kobiety, wśród nich te znane i nieznane, każda piękna na swój sposób, który docenił i uchwycił na 94 czarno-białych fotografiach Robby Cyron. 21 kwietnia, w warszawskiej galerii w lesie (gwl*), odbędzie się pierwsza odsłona projektu "bella", który jest swoistym hołdem artysty dla kobiecości oraz esencją 25 lat jego fotograficznej kariery. Premierze limitowanej edycji albumu towarzyszyć będzie wystawa wybranych zdjęć "belli". Podczas wernisażu wystawy zaplanowano aukcję charytatywną 10...

Zdjęcia na temat: bellom
Wideo na temat: bellom
 • Kristen Bell zdradziła sekret dużego biustu

  Kristen Bell, amerykańska aktorka o polsko - irlandzkich korzeniach, wystąpiła w produkcji „CHiPs”. Podczas wywiadu zdradziła sekret dużego biustu, którym mogła pochwalić się jej filmowa bohaterka. - Nie odciągałam pokarmu przez jakieś 12-24 godziny - wyznała Bell, która była wtedy w okresie karmienia piersią. (Associated Press/X-news)

 • Paweł Małaszyński o muzyce w „Belle Epoque”

  Paweł Małaszyński skomentował muzykę, która została wykorzystana w "Belle Epoque". Aktor przyznał, że sam myślał o tym, by w serialu pomieszano kompozycje z tamtej epoki z mocniejszymi brzmieniami. Zdradził również plany producentów: - Produkcja myśli o tym, żeby wykorzystać utwory Nicka Cave’a - powiedział odtwórca roli Jana Edigeya-Koryckiego.

 • Magdalena Cielecka o przygotowaniach do „Belle Epoque”

  Już wiosną na antenie TVN pojawi się zupełnie nowa produkcja. To inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny "Belle Epoque". Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami. Na planie serialu Magdalena Cielecka opowiedziała o przygotowaniach do roli. - Wielkich treningów w kostiumie nie musiałam odbywać. Opowiadamy o ludziach, takich jak my, emocjach, które są w każdej epoce i czasie uniwersalne - powiedziała aktorka.