• Informacje na temat:

  bellem

Artykuły na temat: bellem
 • Bell: Linia Perfect

  Limitowana kolekcja Perfeck marki Bell dostępna jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka w okresie sierpień, wrzesień.

 • Bella w skąpym bikini

  19-letnia aktorka nie zna wstydu. Udowodniła to po raz kolejny...

 • Bella Hadid ambasadorką Nike

  Modelka Bella Hadid została właśnie twarzą marki Nike. Poinformowała o tym na Instagramie.

 • Bell: Limitowana kolekcja Frozen Baroque

  Połyskujące cienie, lakiery, rozświetlający puder i baza - to wszystko znajdziecie w nowej kolekcji marki Bell.

 • Zacznij dzień jak Bella Hadid

  Amerykańska modelka Bella Hadid przyznaje, że zwraca uwagę na to, co je i pije. Każdy dzień rozpoczyna od szklanki wody z cytryną.

 • Hałaśliwy dom Kristen Bell

  Dom Kristen Bell jest jak cyrk, ponieważ dwójka jej dzieci budzi się z krzykiem na ustach.

 • Naga Bella Thorne na okładce

  Bella Thorne dosłownie dorastała na oczach widzów. Urodzona w 1997 roku gwiazdka, karierę rozpoczęła zaledwie w wieku sześciu lat. Dziś nie stroni od odważnych zdjęć i śmiało wyraża swoje poglądy.

 • Bella Thorne pokazała odważne zdjęcie

  Jeśli 19-letnia gwiazda w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę, to udało jej się to w stu procentach. Bella Thorne opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym pozuje ubrana jedynie w czarne buty na wysokim obcasie. I rozpętała się burza.

 • "Bella" by Robby Cyron

  44 kobiety, wśród nich te znane i nieznane, każda piękna na swój sposób, który docenił i uchwycił na 94 czarno-białych fotografiach Robby Cyron. 21 kwietnia, w warszawskiej galerii w lesie (gwl*), odbędzie się pierwsza odsłona projektu "bella", który jest swoistym hołdem artysty dla kobiecości oraz esencją 25 lat jego fotograficznej kariery. Premierze limitowanej edycji albumu towarzyszyć będzie wystawa wybranych zdjęć "belli". Podczas wernisażu wystawy zaplanowano aukcję charytatywną 10...

 • Bella Hadid: Jestem dumną muzułmanką

  20-letnia modelka - której ojciec Mohamed Hadid przyjechał do Ameryki jako 14-letni uchodźca - wyjawiła, że jest dumna ze swojej religii, po tym jak prezydent Donald Trump próbował wprowadzić zakaz wjazdu do kraju osobom z sześciu głównych muzułmańskich krajów.

Zdjęcia na temat: bellem
Wideo na temat: bellem
 • Kristen Bell zdradziła sekret dużego biustu

  Kristen Bell, amerykańska aktorka o polsko - irlandzkich korzeniach, wystąpiła w produkcji „CHiPs”. Podczas wywiadu zdradziła sekret dużego biustu, którym mogła pochwalić się jej filmowa bohaterka. - Nie odciągałam pokarmu przez jakieś 12-24 godziny - wyznała Bell, która była wtedy w okresie karmienia piersią. (Associated Press/X-news)

 • Paweł Małaszyński o muzyce w „Belle Epoque”

  Paweł Małaszyński skomentował muzykę, która została wykorzystana w "Belle Epoque". Aktor przyznał, że sam myślał o tym, by w serialu pomieszano kompozycje z tamtej epoki z mocniejszymi brzmieniami. Zdradził również plany producentów: - Produkcja myśli o tym, żeby wykorzystać utwory Nicka Cave’a - powiedział odtwórca roli Jana Edigeya-Koryckiego.

 • Magdalena Cielecka o przygotowaniach do „Belle Epoque”

  Już wiosną na antenie TVN pojawi się zupełnie nowa produkcja. To inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo - kryminalny "Belle Epoque". Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami. Na planie serialu Magdalena Cielecka opowiedziała o przygotowaniach do roli. - Wielkich treningów w kostiumie nie musiałam odbywać. Opowiadamy o ludziach, takich jak my, emocjach, które są w każdej epoce i czasie uniwersalne - powiedziała aktorka.

Dyskusje na temat: bellem
 • Re: Benedykt XVI: Przed abdykacją spał spokojnie

  To co ty uważasz za "krzywdę", w oczach Boga może być łaską - przecież nie wiesz, jak później potoczyłyby się losy tych ludzi, którzy zginęli na skutek tsunami - może czekał ich znacznie gorszy los z punktu widzenia przyszłego zbawienia ich duszy? Może gdyby ocaleli popełniliby w dalszym życiu tak złe rzeczy, że ich zbawienie byłoby niemożliwe? Przeczytaj opowiadanie Marka Twaina pt. Tajemniczy wędrowiec.

 • Re: Benedykt XVI: Przed abdykacją spał spokojnie

  Właśnie w taki sposób Bóg daje nam do zrozumienia, że nie powinniśmy popełniać grzechów, bo konsekwencje poniesiemy nie tylko my sami, ale i wiele istot oprócz nas, w tym i tych uważanych za "niewinne" - np. gdy umiera małe dziecko ludzie pytają: dlaczego ono? przecież było niewinne - ale sprawiedliwości musi stać się zadość, a zło i dobro muszą pozostać w równowadze..

 • Re: Benedykt XVI: Przed abdykacją spał spokojnie

  Ale on ciebie chce, tak jak i każdego innego grzesznika - i właśnie taka jest między wami różnica - on ci wybacza i kocha, mimo że nie słuchasz jego nauk - nawet o tym nie wiesz, ale cały czas korzystasz z jego miłosierdzia, teraz i po śmierci też.

 • Re: Rozpacz, nienawiść, furia

  Wstyd! Nawet przy okazji tematu żałoby musiała lewacka paniusia wejść w politykę rozkosznie gaworząc o "biednych" uciśnionych imigrantach socjalnych (pieszczotliwie nazywając ich uchodźcami). Jak się na czymś nie znasz kobieto, to trzymaj się tego, na czym się znasz, bo inaczej tracisz wiarygodność!