• Informacje na temat:

  belgia

Artykuły na temat: belgia
 • ​Belgia - informacje praktyczne

  Kiedy najlepiej jechać do Belgii? Przepiękna, unikatowa i znana ze swoich historycznych oraz przyrodniczych walorów Belgia zaskakuje przyjezdnych raczej niesympatycznymi warunkami klimatycznymi(...) jednak wybrać się w okolicach lipca i sierpnia. Dokumenty, przepisy celne Belgia należy do strefy Schengen, dlatego aby przekroczyć granicę i móc przebywać na jej terytorium do 90 dni wystarczy nam...

 • Belgia - zwiedzanie, atrakcje, zabytki

  Szukasz oryginalnego miejsca na spędzenie wymarzonego urlopu? Mamy dla ciebie propozycję nie odrzucenia. Nieważne czy planujesz rodzinny wyjazd, samotną podróż autostopem czy romantyczny weekend we dwoje - którakolwiek z tych opcji dotyczy ciebie, bez wahania wybierz się do Belgii! Czekają na ciebie niezliczone atrakcje nowoczesnych miast, zaśnieżone górskie szczyty i przepyszna kuchnia. A to wszystko tylko na wyciągnięcie ręki!

 • Jak najlepiej dojechać do Belgii?

  Marzysz o wakacjach w kraju czekolady, lecz nie wiesz, jak najszybciej i najwygodniej do niego dotrzeć? Przygotowaliśmy kilka propozycji, dzięki którym wycieczka do Belgii stanie się tylko i wyłącznie przyjemnością. Nieważne czy planujemy tylko weekendowy wypad czy kilkutygodniowy urlop - nasze sposoby na tanie i przyjazne podróżowanie sprawdzą się w każdej sytuacji!

 • Rozłożone nad Mozą Liege, największy ośrodek miejski Ardenów, można pokochać lub znienawidzić. Aby pozbyć się pierwszego wrażenia, że to przemysłowe i nieciekawe miasto, należy spędzić w nim nieco więcej czasu, odkrywając urocze stare dzielnice oraz przepiękne zakątki. Jednym z nich jest nadbrzeżny bulwar La Batte, na co dzień malownicza przystań dla kutrów floty rzecznej, a w niedziele miejsce największego targu staroci.

 • Wielka księga smaków: Brukselka

  Pochodzi z Belgii, gdzie uprawia się ją od stuleci, stąd jej nazwa związana jest ze stolicą tego kraju.

 • Brugia. Flamandzka Wenecja

  Północno - wschodnia Belgia skrywa niesamowite miasto, znane niektórym ze sławnej powieści Rodenbacha. Brugia, bo o niej mowa, to najpopularniejszy wśród podróżników kierunek w kraju, jednak znacznie rzadziej odwiedzany niż już choćby Amsterdam. Tych, którzy już widzieli perłę belgijskiego wybrzeża, może to zdziwić - Brugia zachwyca nie mniej niż holenderskie miasto.

 • Święta w Europie

  ...oraz pieprzem. Podawaj na ciepło. Wigilijna czarna kapusta - Belgia Składniki na 4 porcje: 60 dag kiszonej kapusty, po garści suszonych grzybów i śliwek, 2 listki laurowe, po kilka ziarenek...

 • Nick i Lins: Nago przez świat

  ​Nick i Lins to para pochodząca z Belgii, która tak jak miliony innych na całym świecie kocha podróże. Jednak Nick i Lins najbardziej lubią podróżować... nago. I uczynili z tego sposób na biznes.

 • Jak się zachować w razie zamachu?

  Gdy doszło do zamachów we Francji, a potem w Belgii, zaczęliśmy się zastanawiać, czy i w Polsce może się to zdarzyć. Tak czy owak specjaliści są zgodni – powinniśmy być przygotowani na każdą okoliczność wystąpienia takiego zagrożenia.

 • Krem z cykori z migdałami czyli sezon na zupy 2015 ! oraz DIETA, dzień 4-ty.

      Cykoria zwana inaczej endywią jest sałatą północy. W okolicach Lille, w Belgii i w północnych Niemczech uprawia się jej najwięcej. W moim dzieciństwie...

Zdjęcia na temat: belgia
Wideo na temat: belgia
 • Barack Obama poprowadził doping w Białym Domu

  Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama wspólnie z pracownikami Białego Domu obejrzał mecz Belgia - USA. Piłkarzom USA nie pomógł głośny i spontaniczny doping głowy państwa. Amerykanie przegrali 1:2 i odpadli z mistrzostw świata. (CNN Newsource/x-news)

 • Jak wyrwać się z niekomfortowej codzienności? Rady Kamili Rowińskiej

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Kamila Rowińska, która jest Life & Business Coachem. Ekspertka opowiedziała o tym, jak wyrwać się z niekomfortowej codzienności. - Często kobiety chciałby czegoś więcej od życia, ale nie wiedzą tak naprawdę, czego by chciały - stwierdziła. Zachęcam ludzi do tego, żeby się zastanowili, jakie są ich wartości - powiedziała. Dlaczego Rowińska wyprowadziła się do Belgii?

 • Leon Myszkowski o znajomości z Allanem Krupą

  Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, wraz z kolegą Michałem Harasimiukiem stworzyli Døuble Løud3rs - duet DJ-ski miksujący muzykę klubową. Obaj świeżo upieczeni muzycy mają nadzieję, że czeka ich prawdziwa kariera w wielkim świecie. Szczytem ich marzeń jest występ na festiwali Tommorowland w Belgii, który jest mekką fanów muzyki elektronicznej. Choć wciąż pasją Leona pozostaje gotowanie, jest zdecydowany, aby teraz poświęcić się pracy DJ-skiej. Czy jego zainteresowania nie kolidują ze...

Dyskusje na temat: belgia