• Informacje na temat:

  baza wycieczki

Artykuły na temat: baza wycieczki
 • Przekąski: Dodadzą ci sił na długiej wycieczce

  Kanapki: Klasyk każdej wycieczki Oczywiście w torbie z prowiantem nie może zabraknąć kanapek. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze, unikaj przygotowywania kanapek z produktami, które szybko się psują (chyba, że będziesz przechować je w podróżnej lodówce). Jako baza dobrze sprawdzą się chuda szynka i ser żółty. Do nich dodajcie warzywa, które nie puszczają soków - np...

 • ​Wycieczka do Gruzji - przewodnik, atrakcje, zabytki

  Planujesz wyjazd do Gruzji? Dzięki kilku praktycznym wskazówkom dowiesz się, jak odpowiednio przygotować się do wycieczki i które dokumenty są niezbędne, by móc bezproblemowo przekroczyć granicę. Zdrowie i bezpieczeństwo również nie stanowią dla nas tajemnicy - sprawdź, o czym koniecznie należy pamiętać jeszcze przed wakacjami. Szykuje się przygoda twojego życia!

 • Jak zaplanować wycieczkę do Bratysławy?

  ...dzięki połączeniom kolejowym, drogowym oraz lotniczym. Podróż pociągiem z Warszawy zajmuje ok. 7,5-9 godzin , natomiast autokarem ok. 11 godzin. Jak na stolicę przystało baza noclegowa jest bogata oraz...

 • Żytawa. Miasto o wielu obliczach

  To urocze miasteczko w Saksonii stanowi znakomitą bazę do niezapomnianych wycieczek w Góry Żytawskie. Warto wybrać się tam latem, by podziwiać miasto i jego wyjątkową architekturę.

 • Zamiast plastra... w plenerze

  Na wycieczce zawsze może się coś stać. Gdy nie masz ze sobą apteczki, pomogą ci niektóre rośliny!

 • Jura Krakowsko-Częstochowska i Mazury

  Majówka to nie jest jeszcze czas na leżenie brzuchem na plaży. To dobry moment na wędrówki, spacery oraz rowerowe wycieczki. A jeśli chcesz to połączyć, proponujemy Jurę Krakowsko-Częstochowską albo Mazury.

 • Rodzinny rajd rowerowy po wyspie Uznam lub po Białowieży

  Nie dla ciebie leniwy wypoczynek na kocu lub na hamaku? Proponujemy dwie familijne rowerowe wycieczki: nadmorską i po puszczy. Gwarantujemy moc wrażeń!

 • Wakacje w Polsce: ​Zamki i dwory

  W okresie wakacyjnym wiele osób planuje zagraniczne wycieczki lub tłumnie udaje się nad morze i w góry. Tymczasem w całej Polsce występuje wiele ciekawych obiektów, które zachwycają swoją architekturą i otoczeniem, w którym się znajdują. Sprawdź, dokąd warto udać się na luksusowe i nietuzinkowe wakacje.

 • Zadziwiające Podkarpacie

  ...​Lesiste grzbiety, egzotycznie brzmiące nazwy, drewniane cerkwie i kamienne przydrożne krzyże. Taki jest Beskid Niski. Bazę wypadową wycieczki możemy założyć w miasteczku Szymbark. W tutejszym skansenie zapoznamy się z Pogórzanami, dawnymi mieszkańcami tych terenów. Później obejrzymy obiekt z Listy UNESCO, przepiękną łemkowską cerkiewkę w Kwiatoniu. W Ciężkowicach odnajdziemy miasto, które...

 • Za granicę na jeden dzień

  W przygranicznych kurortach biura podróży oferują krótkie wycieczki do naszych sąsiadów. Można zobaczyć wiele, i to za małe pieniądze.

Dyskusje na temat: baza wycieczki
 • Re: Słońce przez cały rok

  witam! byłem tam 2 tygodnie nuda straszna,wycieczki przecietne nie ma co zwiedzać to po prostu mała mieścinka zwana wysepka. Wyzywieni kiepskie tak naprawdę to poza wspaniała woda morska nie polecam. Aceny pod brytyjczyków bo tam jest ich baza i mieszkaja z rodzinami.pozdrawiam