• Informacje na temat:

  bandu

Artykuły na temat: bandu
 • Stanisław Soyka & Roger Berg Big Band "Swing Revisited”

  ..."Swing Revisited" to album Stanisława Soyki, wybitnego polskiego wokalisty jazzowego oraz Roger Berg Big Band, szwedzko-duńskiej orkiestry big bandowej. Współpraca muzyków rozpoczęła się od spontanicznego jam session w trakcie warszawskiego koncertu big bandu.  "Po prostu wymiękłem, z jaką "czułością“ grali tę muzykę“ - wspomina Stanisław Soyka - "oczywiście nie wytrzymałem i wskoczyłem na chyba...

 • Byłam członkiem bandy

  Śpiewała w chórze, podkradała mamie maszynę do szycia i wagarowała. W pogoni za marzeniami rzuciła wszystko i wyjechała do Londynu. Ryzyko się opłaciło!

 • Byłam członkiem bandy

  Śpiewała w chórze, podkradała mamie maszynę do szycia i wagarowała. W pogoni za marzeniami rzuciła wszystko i wyjechała do Londynu. Ryzyko się opłaciło!

 • 10 Kielichów Z rodziną dobrze wychodzi się podobno tylko na obrazku, czym jednak byłoby życie bez tej uciążliwej bandy? Szorstka miłość to nadal miłość,...

 • Prowincja Bamian - perełka Afganistanu

  Jeśli w obecnej sytuacji w Afganistanie w ogóle można mówić o miejscu popularnym turystycznie, byłaby nim prowincja Bamian. Nie ma chyba osoby odpornej na czar jezior Band-e Amir skrytych w górach Hindukuszu, intrygujące są również skalne świątynie w Bamianie, do niedawna kryjące największe na świecie posągi Buddy.

 • Energetyczny sylwester w Teatrze Syrena

  O energetyczną mieszankę muzycznych stylów podczas sylwestrowej nocy w warszawskim Teatrze Syrena zadbają Magda Navarrete & Milion Dollar Mercedes Band.

 • Sylwestrowa noc w Teatrze Syrena

  O energetyczną mieszankę muzycznych stylów podczas sylwestrowej nocy w warszawskim Teatrze Syrena zadbają Magda Navarrete & Milion Dollar Mercedes Band.

 • Już nie przeraża

  Jej kariera zaczęła się od najsłynniejszego girls bandu wszechczasów. "Scary Spice" (przerażająca spicetka) wyróżniała się niewyparzonym językiem i pewnością siebie.

 • Smolik z Seigner, Daviesem i Kulką!

  Jeden z najwybitniejszych polskich producentów zaprezentuje utwory z nowej płyty po raz pierwszy podczas Orange Warsaw Festival 2009 - jeszcze przed premierą albumu. Artysta po raz pierwszy zagra z towarzyszeniem dwudziestoosobowego Big Bandu (standardowy zespół rozbudowany będzie o tercet smyczkowy, ośmioosobową sekcję dęta, wibrafon i chórek). Do udziału w koncercie zaprosił też aż siedmioro...

 • Marzyłam o kaloryferze

  Bawiła się na złomowisku i była hersztem bandy. Wstydziła się tylko zapraszać kolegów do domu, bo nie miała łazienki...

Zdjęcia na temat: bandu
Wideo na temat: bandu
 • Powrót Wandy i Bandy

  Po latach milczenia na muzyczną scenę wraca Wanda i Banda, grupa niegdyś znana jako... Banda i Wanda. Do rozgłośni radiowych już trafił ich najnowszy przebój "Kawa na śniadanie". Utwór będzie też dostępny w internecie. Jak w tej nowej internetowej rzeczywistości odnajduje się liderka grupy Wanda Kwietniewska? - Zawodowo muszę funkcjonować z tym wszystkim, a prywatnie nie muszę i nie funkcjonuję. Prywatnie nie posiadam Facebooka, Instagrama i różnych takich rzeczy.

 • Drugi odcinek programu "Jest okazja"

  Gościnnie, podczas programu wystąpią: Ania Rusowicz, w utworze Braci, przygotowanym we własnej, akustycznej wersji we współpracy z bandem Grzegorza "Jabco" Jasińskiego. Na scenie zobaczymy również Soul Brothers i Classic Sisters.

Dyskusje na temat: bandu