• Informacje na temat:

  bali zwiedzanie

Artykuły na temat: bali zwiedzanie
 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Wyspa świątyń, czyli uroki Bali

  ...​Wyspa Bali zachwyci każdego. Mieszkańcy dużą wagę przywiązują do religii - hinduizmu, dlatego na wyspie odwiedzić można liczne świątynie i miejsca kultu. Przy niektórych warto zatrzymać się na dłużej.

 • ​Izrael - atrakcje, zabytki, zwiedzanie

  ...miejsce zamieszki. Fakt ten potwierdzają statystyki - kraj odwiedza co roku kilka milionów turystów i wszyscy wracają do domu w nienaruszonym stanie. Przekonany? Zwiedzanie Jerozolimy Wybierając...

 • Zwiedzanie Gdańska - miasta wolności

  31 sierpnia 2015 mija 35. rocznica podpisania gdańskich porozumień, które zapoczątkowały zmiany w Polsce. Dziś w sali BHP jest muzeum, a tuż obok stanęło nowoczesne Europejskie Centrum Solidarności.

 • Wakacje na Bali

  Bali jest częścią Małych. Zachwyca przede wszystkim lazurową wodą i pięknymi plażami.

 • Kimi Werner: Nurkowanie i gotowanie

  ..., a przecież nadal jej potrzebujemy i bardzo ważne jest, żebyśmy ją chronili, dbali o nią, bo jeśli ją zniszczymy, to zniszczymy samych siebie. Jeśli nie poświęcimy trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej...

 • Co powinien wytrzymać laptop każdej kobiety?

  Jedna z postaci granych przez Irenę Kwiatkowską zwykła mawiać, że „żadnej pracy się nie boi”. Nowoczesna kobieta pewnie nieco by to zdanie skorygowała i stwierdziła raczej, że nie boi się absolutnie żadnych wyzwań, jakie stawia przed nią codzienność. Współczesna Polka śmiało bowiem idzie przez życie i z odwagą sięga po kolejne cele. Posiadany przez nią sprzęt elektroniczny też musi zatem za nią nadążyć. W niniejszym artykule piszemy więc o tym, co powinien wytrzymać laptop każdej kobiety.

 • ​Czy są w Polsce miejsca, w których straszy? Całkiem sporo!

  Zaklęta w ducha niewierna żona, rycerz bez głowy albo wielki, dziki pies - w Polsce nie brakuje miejsc, w których straszy. Owiane tajemnicą, pełne grozy i przerażających historii są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Lubisz się bać? Czytaj dalej!

 • Wszystkie barwy Senegalu

  Zmęczył ją jej poukładany świat. Przygotowała plan. Ale prawdziwej zmiany nie da się zaplanować. O podróży na Bali, która skończyła się w Senegalu, opowiada Joanna Wieczorek-Dieng.

 • Lubię łamać bariery!

  Wciąż szuka swojego miejsca w show-biznesie. Nie boi się młodszej konkurencji, gorących scen w sypialni i... kredytu we frankach. Uwielbia eksperymenty i wyprawy w nieznane. SHOW opowiada, jak został modelem w Korei.

Dyskusje na temat: bali zwiedzanie
 • Re: Urlop z biurem podróży czy na własną rękę?

  hotelowym basenie, czy wybierzemy się na zwiedzanie lokalnymi autobusami, wynajmiemy rower lub pojedziemy ponurkować, pozostaje w naszej gestii, zupełnie tak, jak gdybyśmy wynajęli hotel i samolot sami(...) "szytych na miarę". Natomiast większość kierunków dalekich (z mojego doświadczenia Wietnam,Bali, czy Ameryka Południowa - o ile ktoś chce poznać tamte kraje) tańsze są na własną rękę, trzeba tylko