• Informacje na temat:

  bali waluta

Artykuły na temat: bali waluta
 • Niczego się już nie boję

  ...i brat bali się, że nie poradzę sobie z tragedią, która mnie dotknęła. - Córeczko, może powinnaś zamieszkać z nami? - zaproponowała mama przy niedzielnym obiedzie. - Tęsknię za Krzysztofem, jest mi...

 • Beata Pawlikowska: Oko w oko z jaguarem

  - Bałam się wiele razy. Człowiek nigdy nie pozbędzie się strachu, tym bardziej, że strach jest dobry – ostrzega i mobilizuje organizm. Chodzi o to, żeby ten strach umieć okiełznać. Podróżniczka, pisarka Beata Pawlikowska o wyprawie na rzekę Orinoko, odwadze i zaletach samotności.

 • O czym marzyliśmy w czasach PRL-u

  ...) i jego nietrwałość. Kolory się psuły, część odbiorników wybuchała. Seriale z lat 70. tego jednak nie pokazywały, może reżyserzy bali się cenzury? Natomiast w latach 90. ten kultowy sprzęt znalazł się(...) z zagranicy, a czasem zakupy w "Pewexach", gdzie oprócz zachodnich specjałów można było dostać za dolary lub bony także słynną szynkę Krakus i inne polskie produkty przeznaczone na eksport. Waluta...

 • Przewodnik po Lizbonie

  Lizbona to malowniczo położone miasto liczące niecałe 600 tysięcy mieszkańców, posiada niesamowity klimat, którego ciężko doszukać się w innych metropoliach zachodniej Europy. Mocno rozwinięta infrastruktura nastawiona na ruch turystyczny zapewni ci niezapomniane wrażenia, które pozostaną w twojej pamięci na długie lata.

 • Jak się przygotować do podróży na Litwę?

  ...miesiącami na zwiedzanie Wilna i okolic okazują się te jesienne, wspomniane już wcześniej, oraz koniec sierpnia i początek września. Dokumenty, waluta i ceny Litwa znajduje się w Unii Europejskiej...

 • Kredyt rujnuje mi życie

  Najpierw duma i radość, że mamy swoje mieszkanie. Ale szybko, przy najmniejszym kryzysie, wyłazi na wierzch lęk. Przed bankructwem, zwolnieniem, krachem gospodarczym. I nawet gdy o nim zapominamy, zmienia nasze życie.

 • Olgierd Łukaszewicz: Kochliwy harcerzyk

  Grzeczny, z dobrego domu z tradycjami. Harcerz i ministrant, który... przebierał się w domu w sukienki i odprawiał z bratem msze, a pierwszą wódkę wypił dopiero na studiach w Krakowie.

 • W przeklętym raju

  Wywieźli nas z miejscowości Zastawie do punktu Równe, a później do Wołogdy. A w 1941 jeszcze dalej... Omsk, Jekatierinowka. Gdy wyjeżdżaliśmy, miałam pół roku. Na wygnaniu spędziłam sześć lat i osiem miesięcy - opowiada siostra Benedykta.

 • Jesienią przeżywają prawdziwy najazd turystów, bo o tej porze roku są po prostu... najpiękniejsze

 • Pociąga cię egzotyka, a wizja spędzenia wakacji na gorącej piaszczystej plaży kusi coraz mocniej? Odnajdź spokój i harmonię na niezwykłej azjatyckiej wyspie - Sri Lance. To tutaj odpoczniesz od pędu wielkich metropolii, opalisz się i popływasz w gorących wodach oceanu. Odważ się zagłębić we wschodnią kulturę i tradycję.