• Informacje na temat:

  bali przewodnik

Artykuły na temat: bali przewodnik
 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Przewodnik po Lizbonie

  Lizbona to malowniczo położone miasto liczące niecałe 600 tysięcy mieszkańców, posiada niesamowity klimat, którego ciężko doszukać się w innych metropoliach zachodniej Europy. Mocno rozwinięta infrastruktura nastawiona na ruch turystyczny zapewni ci niezapomniane wrażenia, które pozostaną w twojej pamięci na długie lata.

 • Roma Gąsiorowska: Niczego się nie boję

  ...ważna. - Rozwój duchowy zapewnia mi pewnego rodzaju czystość duchową i to nie jest zależne od żadnej religii. W skrócie można to określić jako bycie dobrym człowiekiem. Przewodnik duchowy oczyszcza...

 • Bój się bloga

  ...wakacje do Grecji? Zobacz nasz przewodnik kulinarny!

 • ​Monika Rogozińska: Nazwali mnie "sir Monika"

  The Explorers Club, przewodnik tatrzański, ratownik TOPR, współorganizatorka i uczestniczka zimowych wypraw na ośmiotysięczniki.

 • Grzeczna to już byłam

  Książka Joanny Keszka: "Grzeczna to już byłam", czyli pierwszy w Polsce kobiecy przewodnik po seksie .

 • Złota, srebrna, z kamieniami: Dobierz biżuterię do swojego typu urody

  Doskonale wiesz, w jakiej sukience ci do twarzy, jak dobierać makijaż stosownie do okazji i w jakich kolorach i fasonach wyglądasz najlepiej. Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak dobrać biżuterię do swojej urody tak, by podkreślić atuty i ukryć drobne mankamenty? Oto krótki przewodnik po stylowych, jubilerskich pomysłach.

 • Wielki grzesznik

  ...​Gdy w 2013 roku kardynał z Buenos Aires brał udział w konklawe, Elisabetta Piqué nie miała pojęcia, że jej przyjaciel i duchowy przewodnik zostanie wybrany na następcę Benedykta XVI. Przygotowana przez nią biografia "papieża z krańca świata", na podstawie której powstał film Franciszek, ukazała się w Polsce. Argentyńska dziennikarka opowiada "Twojemu STYLOWI" o najważniejszych kobietach w życiu...

 • Charlize Mystery: "Hejty są dla mnie reklamą"

  Karolina Gliniecka znana czytelnikom jako Charlize Mystery prowadzi bloga prawie siedem lat. Właśnie wydała swoją pierwszą książkę, przewodnik modowy "(Nie) mam się w co ubrać" i nie zamierza na tym poprzestać. Jak sama mówi - jeszcze nie czas na "blogową emeryturę"!

 • Anna Mucha: Takiej mnie nie znacie

  ...są autorami. Gdy jednak padło hasło "Toskania", pomyślałam, że przewodnik to forma, na którą sobie mogę pozwolić. Bo to nie jest wielka literatura. Nie będę się więc obawiać, że stanie na półkach gdzieś między Dostojewskim a Bułhakowem, tym bardziej że Mucha jest znacznie dalej w alfabecie. Od razu muszę zaznaczyć, że moje "dzieło" wcale nie spełnia wymogów przewodnika. Bo nie ma w nim...