• Informacje na temat:

  bali hotele

Artykuły na temat: bali hotele
 • Bali. Wyspa bogów i szczęśliwych ludzi

  ...od 1100 euro. Samodzielnie na Bali można dolecieć przez Dubaj, ceny przelotów zależnie od sezonu i promocji wynoszą od 2300 do 3400 zł. Ceny na miejscu są niskie. Hotele zaczynają się od 45 zł za(...)Nareszcie! – pomyślałam, gdy wylądowałam na lotnisku w Kucie, kurorcie na południu Bali. Już od pierwszych chwil czułam, że przede mną dwa niezapomniane tygodnie. Zachęcona zapachem migdałowców...

 • Mój dom to nie hotel

  ...pojechali do domu. Na hotele i restauracje nas nie stać, a u ciebie przecież wszystko byśmy mieli, co nie? Zawsze im powtarzam, jaka jesteś kochana i jak świetnie gotujesz. A przy kolacji sobie pogadamy. To...

 • Studniówka 2019: ile kosztuje bal maturalny dziecka?

  Studniówka to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego przyszłego maturzysty. Zabawa ta stanowi ostatni beztroski akcent edukacji oraz otwiera wielkie odliczanie do egzaminu maturalnego. Z tego też powodu warto zadbać o to, aby przebiegła w wyjątkowy i niezapomniany sposób. Ile będziesz musiała zapłacić za bal maturalny swojego dziecka w 2019 roku?

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Niech żyje bal! Karnawał w PRL

  Ostatki, dancingi, bale karnawałowe, prywatki i dziesiątki innych okazji. W samym środku karnawału przypominamy, jak wyglądały imprezy w PRL.

 • Czy bać się eboli?

  Tak, bo zaatakował wyjątkowo groźny wirus, siejący śmierć. Nie, bo ryzyko dotarcia epidemii do Polski jest niewielkie, choć nie wolno lekceważyć zagrożenia.

 • Lady Gaga bała się, że jej kariera ją zabije

  29-letnia piosenkarka w zeszłym roku rozważała odejście z przemysłu muzycznego, ponieważ bała się, że tryb życia jaki prowadziła przyczyni się do jej śmierci.

 • 10 najdziwniejszych hoteli świata

  ...w eleganckich pomieszczeniach obiektu. Do wyboru są domki z bali, śnieżne igloo lub szklane igloo. W śnieżnych igloo temperatura waha się między -3 a -6 st. Na zewnątrz natomiast spada do -30 st(...) najgorszym hotelem świata. “Odbuduj swój system odpornościowy! Zatrzymaj się w Hans Brinker Budget Hostel" - głosi hasło reklamowe hotelu. Nie najlepsza reputacja wcale nie odstrasza gości -  511 łóżek...

 • Bali - magia codzienności

  Bali - od stuleci urzeka i przyciąga podróżników. Wspaniała kultura i sztuka, tysiące świątyń, bajkowe krajobrazy i plaże sprawiają, że Bali jest wymarzonym miejscem na wakacyjny odpoczynek.

 • Bal dla multimilionerów szukających żon

  Dwudziestu jeden chińskich multimilionerów zapłaciło 10 tys. euro, by wziąć udział w balu, na którym szukali żony wśród 22 młodych kobiet - poinformował w środę dziennik "China Daily".

Dyskusje na temat: bali hotele
 • Re: Najpiękniejsze plaże Bałtyku

  Jasne!! Na południu Europy, w Turcji czy Tunezji, a nawet na "rajskiej" wyspie Bali jest bardzo czysto, super tanio, nie spotkasz straganów z chinszczyzną, ani lokalnym rękodzielem. Nikt nie bedzie cie namawial do zakupu absolutnie "niezbednych" gadzetow, a wszystkie hotele zapewniają super komfort na czele z doskonałym wyżywieniem All. Wszedzie cisza i spokoj. Z daleka widać, że autorzy wpisów