• Informacje na temat:

  bagaż na lotnisku

Artykuły na temat: bagaż na lotnisku
 • Jak spakować bagaż podręczny i nie zwariować

  Podróżowanie z bagażem podręcznym jest tanie, wygodne i szybkie. Dzięki temu unikniesz stania w kolejce i masz też pewność, że walizka doleci z tobą na miejsce. Oto kilka patentów, które sprawią, że wyjazd z bagażem podręcznym będzie czystą przyjemnością.

 • Jak zabezpieczyć bagaż przed zniszczeniem?

  Nikt na wakacjach nie chce się stresować problemami ze zniszczonym bagażem. Poniżej prezentujemy kilka rad, które ograniczają ryzyko uszkodzeń i pomogą nam cieszyć się podróżą.

 • Joanna Krupa okradziona na lotnisku

  Joanna Krupa przyleciała wczoraj ze Stanów Zjednoczonych do Polski na finał programu Top Model. Jednak już po przylocie spotkała ją bardzo przykra niespodzianka.  "Cześć kochani, przyleciałam do Warszawy, otwieram mój bagaż i wszystkie moje buty są ukradzione. Zobaczcie, co mi zostawili, tylko płaszcz, nic więcej. Wszystko ukradzione" - żaliła się modelka w filmiku na Instagramie.  Na nagraniu...

 • Przewieź bagaż po sezonie

  Ile osób ma nieustanne problemy z bagażem na lotnisku? Musi dopłacać za dodatkowe kilogramy lub za złe zrozumienie, czym jest jedna sztuka bagażu. Znane są też historie pasażerów, którzy mieli problemy z wejściem na pokład samolotu, gdyż w ręku nieśli książkę.

 • Odszkodowania za zniszczony bagaż

  Maksymalnie 5,5 tys. zł możemy otrzymać od linii lotniczych za uszkodzony lub zagubiony bagaż. By udowodnić jego wartość musimy jednak przedstawić rachunki za samą walizkę i jej zawartość, a to dla pasażerów kłopotliwe. Odszkodowanie należy się też w przypadku odwołania lub opóźnienia lotu.

 • Pierce Brosnan zatrzymany na lotnisku

  Czyżby gwiazdor zapomniał, czego nie można wnosić na pokład samolotu? Jak donosi „Daily Mail” ochrona lotniska znalazła w bagażu Pierce’a Brosnana nóż myśliwski.

 • Jak przygotować się do podróży samolotem?

  Już po sezonie wakacyjnym, ale wiele osób dopiero późną jesienią albo zimą planuje swój urlop. Nie ma nic przyjemniejszego, niż polecieć na narty w Dolomity albo zmienić zupełnie klimat na tropikalny i odpocząć po drugiej stronie kuli ziemskiej. Jednak aby takie wycieczki nie kosztowały majątek, należy zachować szczególną rozwagę w czasie pakowania. Okazuje się, że nasz bagaż ma istotny wpływ na...

 • Terapia nic nie dała...

  Supermodelka Naomi Campbell została oskarżona w związku z kwietniowym incydentem na lotnisku Heathrow, kiedy aktorce zgubiono bagaż. Ciąży na niej zarzut napaści na policjanta.

 • ...02.04.2007r o godz.11:00 zaplanowany miałam lot na święta do Anglii. W swoim bagażu miałam same części samochodowe do starego Mercedesa,które kupiłam...

 • Agresywna Naomi Campbell

  Supermodelka Naomi Campbell, zatrzymana na londyńskim lotnisku Heathrow za napaść na funkcjonariusza policji, została zwolniona za kaucją - donosi Reuters powołując się na źródła policyjne.

Wideo na temat: bagaż na lotnisku
 • John Legend padł ofiarą złodzieja na lotnisku

  John Legend został okradziony na lotnisku. Muzyk wraz z walizką stracił m.in. spinki do mankietów warte 30 tys. dolarów. Łupem złodzieja padły też ubrania i markowe okulary. Na szczęście kamery monitoringu zarejestrowały kradzież. Sprawcą okazał się lokalny taksówkarz. Bagaż z całą zawartością wrócił do właściciela. Źródło: Cover Video Dostawca: x-news

 • Magda Gessler: San Sebastian jest mekką najlepszej kuchni

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik z "Bagażu Osobistego" spotkał się na lotnisku z Magdą Gessler, która wybierała się do San Sebastian. - Zwariowałam już kompletnie na punkcie kuchni w Hiszpanii, a San Sebastian jest mekką najlepszej kuchni - zdradziła restauratorka. Co było jej pierwszym biznesem? Jak tworzyła perfumy? (Źródło: Bagaż osobisty / TTV/x-news)

 • Gdzie zwariowała na punkcie kuchni?

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik z "Bagażu Osobistego" spotkał się na lotnisku z Magdą Gessler, która wybierała się do San Sebastian. - Zwariowałam już kompletnie na punkcie kuchni w Hiszpanii, a San Sebastian jest mekką najlepszej kuchni - zdradziła restauratorka. Co było jej pierwszym biznesem? Jak tworzyła perfumy?

Dyskusje na temat: bagaż na lotnisku
 • Re: Joanna Krupa okradziona na lotnisku

  Mnie , na lotnisku docelowym zniszczono walizkę .Pomimo protokółu firma ubezpieczeniowa odmówiła odszkodowania za zniszczoną / nie nadającą się do dalszego użytkowania /walizkę twierdząc ,że walizka to nie bagaż.

 • Re: Joanna Krupa okradziona na lotnisku

  Z reklamacjami bywa różnie. Wszędzie zdarzają się ludzie uczciwi i nieuczciwi. Ja bym się upierała że walizka to jest bagaż.

 • Re: Joanna Krupa okradziona na lotnisku

  Cześć kochana. A bagaż był ubezpieczony?. No to wypłacą... a jak nie, to gadać sobie można co tylko ślina na język przyniesie. No to cześć kochana!. Howgh!.

 • Re: Joanna Krupa okradziona na lotnisku

  Pilnować bagaży? Oddała bagaż do luku ,jak miała pilnować ? Latasz gdzieś czasami ?I nie pytam o latanie po towarze bo to oczywiste u coebie patrząc na twoją wypowiedź.

 • Re: ... wstapil do ... Rzymu , po drodze mu bylo ... czyli

  pamiętam jak dwa razy spóźniłam się na samolot, wywołują moje nazwisko a ja stoję kłębek nerwów po bagaż, potem kłótnie w informacji, że czemu tyle czasu czeka się na odbiór... w efekcie za drugim podjeściem 11 godz spędziłam an lotnisku, Szymonek przeszedł wtedy samego siebie.... ach te przeżycia:)

 • Mgla i wspomnienie.

  Mimo wszystko, Kiiki, bardzo romantyczna robota. I ta na lotnisku też:) Mogłabym godzinami patrzec na odlatujace samoloty. A'propos dziwnych zdarzen lotniczych. Przez moją przyjaciólkę spóźnił się kiedys samolot z Chin. Chciała wniesc w bagażu podręcznym na pokład jakis szczegolny chiński miecz, który wiozła w prezencie niejakiemu Adamowi Michnikowi:) więc nie chciała oddawac na bagaż, żeby sie

 • Re: ... wstapil do ... Rzymu , po drodze mu bylo ... czyli

  pamiętam jak dwa razy spóźniłam się na samolot, wywołują moje nazwisko a ja stoję kłębek nerwów po bagaż, potem kłótnie w informacji, że czemu tyle czasu czeka się na odbiór... w efekcie za drugim podjeściem 11 godz spędziłam an lotnisku, Szymonek przeszedł wtedy samego siebie.... ach te przeżycia:) ... rzeczywiscie ... podroze ksztalca ... buziaki Dziewczyny

 • Re: Strach przed lataniem

  słyszałam (choć mogę się mylić)... ;/- Nie lubię tylko stresu przed podróżą - martwienie się, żeby zdążyć na samolot, stojąc godzinami w kolejce na lotnisku do odprawy i kontroli bezpieczeństwa, a potem, żeby mój bagaż do mnie wrócił w całości i nieuszkodzony, żeby nie zginął itd. - natomiast już to, żeby przeżyć i dolecieć do celu w jednym kawałku, to inna sprawa... Niebezpieczeństwo istnieje zawsze