• Informacje na temat:

  australia -wodospady

Artykuły na temat: australia -wodospady
 • Podróże marzeń. Australia

  Jest na świecie kilka dróg, które należy w życiu przejechać. Dróg kultowych. Jedną z nich jest prowadząca południowo- wschodnim wybrzeżem Australii Great Ocean Road.

 • Jest na świecie kilka dróg, które należy w życiu przejechać. Dróg kultowych. Jedną z nich jest prowadząca południowo- wschodnim wybrzeżem Australii Great Ocean Road.

 • Najpiękniejsze plaże Australii

  Słoneczna Australia to raj dla tych, którzy uwielbiają relaks na plaży. Tutaj lato trwa cały rok, a w najcieplejszych regionach kraju temperatura dochodzi do nawet 40°C. Plaż - podobnie jak kangurów i owiec - jest więcej, niż ludzi. Na pewno zatem nie można narzekać na brak wyboru.

 • Australia. Kraina rajskich plaż

  Wypoczynek nad brzegiem oceanu, ekscytujące spacery po parkach narodowych i wielkomiejski luksus. Australia oferuje po prostu wszystko.

 • ​Mateusz Gessler i kuchnia Australii

  ...- Australia - gdzie są największe różnice w tych kuchniach, oprócz mentalnych zapewne. - Nie ma, bo każdy kucharz używa tych samych produktów: masła, śmietany, wina... Różnica jest w odbiorze...

 • Australia. Tu spełniają się piękne marzenia

  Oto wyjątkowe miejsce na wschodnim wybrzeżu Australii. Dzika przyroda, bezkresne plaże w eleganckim, wręcz luksusowym otoczeniu. Właśnie powoli kończy się tam lato.

 • Australia: Kraj, który ma absolutnie wszystko

  Australia to magiczne miejsce. Zachwyca niezwykłym krajobrazem, pełnym malowniczych dolin i jednych z najpiękniejszych plaż świata. Perły australijskiej architektury rozpoznawalne są na całym świecie - chyba każdy kojarzy zachwycający kształt budynku Opery w Sydney - pisze sommelier Wojciech Cyran.

 • Australia to jedyne państwo na świecie, które jest jednocześnie najmniejszym kontynentem oraz największą wyspą na Ziemi. 4-odcinkowy serial przedstawia dziką przyrodę kraju, w którym żyje więcej gatunków zwierząt niż w Europie i Ameryce Północnej łącznie. Poznamy zwyczaje krokodyli, kangurów, koali, dziobaków i kolczatek, fascynująca jest jednak w Australii nie tylko fauna, ale...

 • Park Narodowy Gór Błękitnych obejmuje ponad 247 tysięcy hektarów spektakularnych form skalnych i krajobrazów. Jedna z aborygeńskich legend opowiada o...

 • Książę Karol i Kamila w podróży po Australii

  Książęca para wybrała się w królewską podróż po Australii, gdzie reprezentowała Elżbietę II podczas otwarcia Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej do Brisbane.

Zdjęcia na temat: australia -wodospady
Wideo na temat: australia -wodospady
 • "Nie przepadam za czarno-białymi scenariuszami"

  John Marsden zaczął pisać, ponieważ uczniowiew szkole, w której pracował, nie chcieli czytać. Seria powieści "Jutro" stała się nie tylko największym młodzieżowym bestsellerem w historii Australii, ale też fenomenem, który przekroczył granice wiekowe.

 • Perth - wakacje w Australii

  Australijskie miasto Perth to najbardziej odosobniona metropolia świata - do najbliższego dużego miasta jest niemal 3 tys. km. Najcieplejszy miesiąc to tutaj luty!

 • Wyjazd Michała Piróga do Australii był pechowy

  Michał Piróg święta Bożego Narodzenia postanowił spędzić w Australii. Jednak wyjazd choreografa okazał się dość pechowy. Mężczyzna trafił na najzimniejsze lato od 15 lat, w dniu jego przyjazdu szalały huragany, a w kolejnych dniach tancerz naciągnął ścięgno Achillesa.

Dyskusje na temat: australia -wodospady
 • Re: Gdzie na wakacje?

  A co powiecie na kurs językowy za granicą? Wcale niekoniecznie do Anglii - teraz jest spora oferta wyjazdów w dużo ciekawsze miejsca, np. Malta albo Australia (np. tutaj: http://smiletrips.pl ). Można podszkolić język i przy okazji zobaczyć naprawdę niesamowite miejsca. Mi też marzy się podróż do Australii ale pewnie jeszcze trochę przyjdzie mi poczekać zanim uda się zorganizować taki wyjazd.

 • Re: Podróże marzeń. Australia

  Australia duża, pusta i nudna...wole Nową Zelandię

 • Re: Na co wydajecie najwięcej pieniędzy?

  Ja wydaje na kolorowe kartki papieru :P TZN plakaty z zespołem ktorego słucham juz 20 lat :) a dokladnie Limp Bizkit . Zamawiam towar z róznych częśći świata ale najczęsciej sa to plakaty z niemiec, usa , Australia, Wielka Brytania . Towar bywa czasami bardzo drogi z przesyłką ale mam to w dupie ze wydalem juz na to prawie 12 000 zł :) i ciagle mi malo . Ta mania , ten

 • Re: Zdobyła koronę Miss. Chwilę później ją oddała

  A moja corka urodzila sie w Australii i jest AUSTRALIJKA

 • Re: Eskluzywna restauracje Polski, Europy,innych kontynentów

  Rikkusia ,a ta twoja Australia gdzie jest ?? Pewnie w Pacanowie co ??

 • Re: Podróże marzeń. Australia

  Australia jest idealna na wycieczkę objazdową, dość duże odległości sprawiają , że trzeba zarezerwować sobie min. 4 tygodnie, aby cokolwiek zobaczyć. No i najlepiej samemu wypożyczyć samochód.

 • Re: Jechać za miłością na koniec świata?

  jechac nic nie masz do stracenia a australia to piekny kraj:)

 • Re: Podróże marzeń. Australia

  Bondi Beach jest oddalona o 1000km a nie kilkanaście jak pisze autor tekstu.Bondi Beach jest w Sydney , a 12 Apostołów blisko Melbourne.Odległość między tymi miastami wynosi ok 1000km.Po drodze jest Canbera (stolica Australii) nazwałam je miastem wybudowanym w buszu. W Australii są bardzo duże odległości.Jeśli jechać to Sydney albo Brisbane(piękna rafa koralowa). Bez wynajętego auta nie warto jechać z uwagi na odległości jeśli chce się cokolwiek zobaczyć np Red rook.

 • Re: Jechać za miłością na koniec świata?

  jechac nic nie masz do stracenia a australia to piekny kraj:) wiesz co ? jedź sama a nie dziewczynę namawiasz...

 • Re: Podróże marzeń. Australia

  Artykułu nie czytałem, ale co do samej Australii, to pewnie to i piękne miejsce, tyle tylko że strasznie daleko. Na podróż trzeba liczyć ze 30 godzin, sam przelot to pewnie ok. 4-5 tyś., do tego nie jest to tani kraj więc chyba jednak podziękuję. Co innego Grecja, Hiszpania czy Portugalia. Bliżej, taniej a też ładnie.