• Informacje na temat:

  atrakcje europy

Artykuły na temat: atrakcje europy
 • Największe atrakcje Antwerpii

  ....  Współpracuje z wieloma miastami Europy i świata, między innymi z Barceloną, czy Rotterdamem. Na terenie miasta funkcjonuje polski konsulat honorowy. Atrakcje turystyczne To, czym poszczycić się...

 • Atrakcje Gór Świętokrzyskich

  Najstarsze góry Europy mają ok. 400 mln lat. W Bałtowie zobaczymy ślady dinozaurów i rekonstrukcje zwierząt w naturalnej wielkości. W Ćmielowie pomalujemy filiżankę, w Wąchocku po opactwie oprowadzą nas mnisi, a w Chęcinach spotkamy Białą Damę. Uwaga – w czerwcu na Łysej Górze odbywa się zlot czarownic!

 • Czarnogóra - atrakcje i zabytki

  Dlaczego warto wybrać się do Czarnogóry? Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pozwoli ci zapoznać się z najważniejszymi atrakcjami tego przepięknego kraju i odkryć wszystkie jego sekrety. Czekają tutaj na ciebie niezliczone zamki, unikatowa architektura i absolutnie niepowtarzalne krajobrazy - czy odważysz się wyruszyć na wakacje do południowej Europy?

 • ​Węgry - atrakcje, zabytki, zwiedzanie

  Szukasz miejsca na niezapomniany urlop? Polecamy ci Węgry! Ten niedoceniany i z pozoru mało interesujący kraj, szybko cię zauroczy. Piaszczyste plaże nad Balatonem, klimatyczny Budapeszt, malownicze krajobrazy... Odkryj wszystkie najważniejsze atrakcje Węgier i sprawdź, jakich zakątków nie możesz pominąć podczas zwiedzania jego wyjątkowych terenów.

 • ​Największe atrakcje Chalkidiki

  Półwysep Chalkidiki przyciąga turystów z całej Europy czystym morzem, malowniczymi plażami i bogatym dziedzictwem kulturowym.

 • ​Malezja - atrakcje, zabytki, kultura

  ...z urokliwymi mostkami. Kuala Lumpur robi na turystach z Europy ogromne wrażenie i mimo że ciężko sobie wyobrazić życie na co dzień w tak ogromnej metropolii, to zdecydowanie warto ją odwiedzić. Największe atrakcje Malezji Warto pamiętać, że Malezja to nie tylko jej stolica. Słoneczne wybrzeża kryją wiele różnych tajemnic, na których odkrycie koniecznie należy przeznaczyć więcej niż tylko kilka...

 • Harvey Henderson Wilcox w 1887 r. wykupił 160 akrów kalifornijskiej ziemi i zarejestrował miasto pod nazwą, wymyśloną przez jego żonę „Hollywood”. Tak zaczyna się historia kolebki amerykańskiego show-biznesu, mekki gwiazd i turystów z całego świata. Gdy przybędziesz tu z Europy, skorzystaj z dziewięciogodzinnej różnicy czasu i zobacz, jak pierwsze promienie słońca padają na Mount Lee – wzgórze...

 • ​Słowenia - największe atrakcje i zabytki

  Chorwacja, Grecja czy znowu Włochy? Zamiast w kółko odwiedzać te same, najbardziej zatłoczone turystyczne kurorty, może lepiej i ciekawiej będzie odkryć zupełnie inną twarz południowej Europy? Polecamy ci niezapomnianą wyprawę do Słowenii - kraju jaskiń, barwnej kultury i niezliczonej ilości historycznych zabytków. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na ciebie w tym wyjątkowym, górzystym regionie!

 • Bruksela - zabytki, atrakcje, ciekawe miejsca

  Od wielu lat Bruksela nazywana jest stolicą Europy ze względu na Unię Europejską, ale pod względem turystycznym również można tak na nią mówić. Nie brakuje tutaj urokliwych miejsc i cudów architektury.

 • ​Największe atrakcje greckich miast

  ...wenecka twierdza Rocca al Mare. Wpływy z tamtej części Europy zauważymy również w innych dzielnicach miasta, chociażby przy monumentalnej fontannie oraz zachowanej w niezłym stanie baszty Marinengo wraz...

Dyskusje na temat: atrakcje europy
 • Re: Włochy: Atrakcje Rzymu

  Tylko tak moga pisac Polacy jak biskupem Rzymu był Jan Paweł II to wszyscy tam jeżdźli i biedni i bogaci, a co do samego miasta tylko Londyn może robić większe wrażenie ale sama atmosfera tego miasta jest Światowa to nie Warszawka czy Kraków to Rzym najpiękniejsze miasto Europy to tam jeżdżą turuści z całego świata a nie tylko Angole i Irlandczycy na wolne weekendy

 • Re: Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg?

  nie rozumiesz, bo nie byłeś na południu europy singlu ;-)

 • Re: Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg?

  W Polsce to jeden z drugiego tylko chce zedrzeć jak najwięcej kasy, na południu Europy tego nie ma

 • Re: Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg?

  Podobnie jak ja. Kiedyś postanowiłam odpocząć nad Bałtykiem i to były najdroższe wakacje. Pobyt kosztował mnie więcej niż w ciepłych rejonach Europy, a warunki gorsze, właściciele pensjonatów zachowujący się tak, jakby to oni robi mi uprzejmość pozwalając tam mieszkać.

 • Re: Raj na Ziemi - atrakcje Jamajki

  jest bardzo ale to bardzo niebezpiecznie, zwłaszcza dla białasów z Europy i z nad Wisły

 • Re: Zamki Europy: 7 najlepszych miast na królewską majówkę

  Wawel to wielka atrakcja Krakowa. Zamek w Barcelonie to nie zamek, a w Budapeszcie jest paskudny. To nie są główne atrakcje tych miast.

 • Re: Madryt w weekend

  Cała Europa jest piękna.Każde państwo Europy ma atrakcje i zabytki.Europa jest wspólnym domem wszystkich narodów albo prawie wszystkich które współpracują ze sobą dla wspólnego celu jakim jest budowanie wspólnej europejskiej lepszej przyszłości.