• Informacje na temat:

  atrakcje dla dzieci amsterdam

Artykuły na temat: atrakcje dla dzieci amsterdam
 • Amsterdam na weekend

  Choć Amsterdam solidnie wspiera się na tradycji, jest miastem nieustannych zmian, luzu oraz wielu atrakcji. Nic dziwnego, że codziennie z Dworca Centralnego na ulice wylewa się tłum turystów z całego świata. Każdy chce poczuć niezwykłą atmosferę miasta.

 • Holandia z dziećmi. Co zobaczyć?

  ...dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi na pewno nie będą się tutaj nudzić - czekają na nich emocjonujące parki rozrywki, interaktywne muzea i magiczne delfinaria. Sprawdź, jak zorganizować czas, by wyjazd stał się niezapomniany zarówno dla ciebie, jak i dla malucha.

 • Kopenhaga - miasto prawie idealne

  Dla turysty Kopenhaga jest miastem niemal idealnym. To miasto piękne, pełne atrakcji dla zwiedzających. Czyste i kolorowe. Nie musi mieć kompleksów!

 • Sylwester na jeziorze, w zamku jak z Disneya czy wśród krokodyli?

  Oferta imprez sylwestrowych z roku na rok jest coraz bogatsza, także jeśli chodzi o te zupełnie nietypowe pomysły na spędzenie ostatniej nocy w roku. Jakie niezwykłe sylwestrowe atrakcje czekają nas w 2014 roku?

 • Nieuw Amsterdam, czyli starego kompleksu mieszczącego w sobie fort, wzbudzające respekt więzienie i udostępnioną dla turystów zbrojownię. Co jeszcze warto zobaczyć? Godne uwagi są parki narodowe(...) roślinnością, ale również występowaniem sawann i pustyń. Niektóre biura podróży organizują niezapomniane wycieczki po takich ostępach, które stanowią ogromną atrakcję i dla dorosłych, i dla dzieci. Surinam...

 • Dla turysty Kopenhaga jest miastem niemal idealnym. To miasto piękne, pełne atrakcji dla zwiedzających. Czyste i kolorowe. Nie musi mieć kompleksów!

 • ​Festiwale i imprezy w Berlinie

  Mimo że Berlin nie jest nawet w połowie tak piękny jak Wiedeń, malowniczy jak Amsterdam czy otoczony taką legendą jak Paryż, to właśnie do tego miasta Polacy latają i jeżdżą bardzo często. Co Berlin ma do zaoferowania? Przede wszystkim atmosferę nowoczesnego miasta i mnóstwo imprez, na których po prostu trzeba być.

 • Po godzinach

  Kolekcjonują samochody, projektują ubrania albo gadżety. Grają na nietypowych instrumentach, zdobywają tytuły naukowe i... budują domki dla lalek. Sprawdziliśmy, co robią gwiazdy z nadmiarem pieniędzy, wolnego czasu i wyobraźni.

 • W kwitnącym ogrodzie Europy

  ...terenie rezydencji w Arcen dobrze będą się czuły mamy z maluchami. Mamy, bo wokół zamku znajduje się aż 10 ogrodów różanych. A dzieci mają do dyspozycji afrykańską wioskę, czyli wielki plac zabaw. Kwiaty(...)) będziecie podziwiać już nie morze, lecz ocean kwiatów. A gdy się zmęczycie, możecie odpocząć w mijanej wsi. W każdej na straganach kupicie doprawione śledzie matjasy - holenderski przysmak. Zgodnie...

 • Miejska ostoja

  ...centrum miasta. Na środku stawu skwer i drzewa. Wokół eksperymentalne winnice i sady. Tak się wypoczywa w XXI wieku. Holandia Amsterdam Vondelpark Drzemka w środku miasta? Dlaczego nie? Wystarczy pójść(...) w samym środku Sztokholmu. Kiedyś to były królewskie tereny łowieckie, które dziś stały się miejscem rekreacji. Dla ciebie Skansen, pierwsze na świecie muzeum na świeżym powietrzu. Dla dzieci Junibacken...