• Informacje na temat:

  arizona wycieczka

Artykuły na temat: arizona wycieczka
 • Arizona - co warto tu zobaczyć

  Stan Arizona to nie tylko Wielki Kanion Kolorado okrzyknięty jednym z cudów świata. To także niezwykłe formacje geologiczne złożone z czerwonych skał, historyczne miasta kowbojskie, bezdroża idealne na dzikie wyprawy i liczna Polonia w Phoenix. Arizona uznawana jest za jedno z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miejsc w USA.

 • Wygraj wycieczkę na pustynię Mojave!

  Nagrodą główną w naszym konkursie jest 9-dniowa wycieczka dla dwóch osób na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, w tym pustynię Mojave, ufundowana przez biuro podróży Itaka. Nagrodami II stopnia są książki "Walkirie" z autografem Paula Coelho.

 • Amerykańska sesja zdjęciowa zwyciężczyni TOP MODEL

  Zuza Kołodziejczyk w wieku 19 lat dość nieoczekiwanie wygrała telewizyjne show "TOP MODEL - Zostań modelką" i rozpoczęła karierę w modelingu. Ulubienica Michała Piróga ma dziś na koncie współpracę z Gosią Baczyńską, Łukaszem Jemiołem, Dawidem Wolińskim oraz kampanie reklamowe dla takich marek jak REEBOK czy MISBHV. Obecnie modelka przebywa w USA i regularnie wrzuca do sieci fotki z podróży.

 • Ruch rozwija nie tylko mięśnie, ale i mózg

  ...nerwowych. Biologiczny mechanizm tego zjawiska nie jest do końca poznany. Na łamach ostatniego numeru czasopisma "Trends in Neurosciences" dwóch badaczy z University od Arizona: dr. David A. Raichlen(...) chodzi również o wydajność intelektualno-poznawczą. Senior wyrusza na wycieczkę Jeśli model stworzony przez badaczy z University of Arizona jest prawdziwy, dla utrzymania intelektualnej formy starszych...

 • Hity PRL, które pożegnaliśmy w latach 90.

  ...detergentowy zaczynał się z nich wysypywać od razu po zakupie, a w wilgotnej łazience łatwo ulegał zbryleniu. Dżinsy Odra produkowane od połowy lat 60. z polskiego teksasu o nazwie Arizona szybko stały...

 • Hawaje

  ...można podziwiać czynne wulkany z zalewającą drogi lawą, spływającą spokojnie do morza. Z kolei wycieczka na Maui to okazja do zobaczenia snujących się majestatycznie w wodach oceanu wielorybów. Atrakcją turystyczną na Hawajach jest niewątpliwie zwiedzanie Pearl Harbor wraz z rejsem do wraku - pomnika USS Arizona.

 • Kobieta za kratkami: Więzienie za naiwność

  - Nie jest tu łatwo, nikomu nie życzę - rozmowa z Dorotą przebiega w czasie, kiedy w więzieniu odwiedza ją synek. Około 2-letni chłopiec o mlecznej cerze, ogromnych brązowych oczach, wyraźnie czuje się nieswojo. Wyrywa się matce, w pewnej chwili zaczyna płakać. Ta siłą bierze go na ręce. Dorota jest jedną z kilkunastu Polek, które wpadły za przemyt narkotyków i siedzą w południowoamerykańskich więzieniach.

 • Więzienie za naiwność

  - Nie jest tu łatwo, nikomu nie życzę - rozmowa z Agatą przebiega w czasie, kiedy w więzieniu odwiedza ją synek. Około 2-letni chłopiec o mlecznej cerze, ogromnych brązowych oczach, wyraźnie czuje się nieswojo. Wyrywa się matce, w pewnej chwili zaczyna płakać. Ta siłą bierze go na ręce. Agata jest jedną z kilkunastu Polek, które wpadły za przemyt narkotyków i siedzą w południowoamerykańskich więzieniach.

 • ...turystów. Jego widok, bezkresny i majestatyczny, pozostawia niezapomniane wrażenia. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja i nocleg. 5. dzień Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wycieczka do ZAPORY...

 • Uduchowiony festiwal

  ...dźwiękowych filmów Emila Kusturicy "Underground" oraz "Arizona Dream". Niedziela, 3 lipca Niedziela wielu osobom kojarzy się ze spacerami, organizatorzy zapraszają więc na nie. Spacer po terenach...