• Informacje na temat:

  arizona

Artykuły na temat: arizona
 • Arizona - co warto tu zobaczyć

  Stan Arizona to nie tylko Wielki Kanion Kolorado okrzyknięty jednym z cudów świata. To także niezwykłe formacje geologiczne złożone z czerwonych skał, historyczne miasta kowbojskie, bezdroża idealne na dzikie wyprawy i liczna Polonia w Phoenix. Arizona uznawana jest za jedno z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miejsc w USA.

 • ​Wielki Kanion Kolorado - cud świata w stanie Arizona

  Wielki Kanion Kolorado to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc w Ameryce i na całym świecie. Najczęściej fotografowany fragment naszej Ziemi okrzyknięty został mianem jednego z siedmiu cudów świata. Dzięki temu niezwykłemu pomnikowi przyrody Arizona każdego roku gości miliony turystów z całego globu.

 • Gdzie jest najwięcej zarazków? Na torebkach...

  Na przedmiotach codziennego użytku gromadzi się więcej zarazków niż na deskach klozetowych, które na ogół często się czyści. Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Według amerykańskiego mikrobiologa z University of Arizona, Charlesa Gerby, ludzie się zbyt przejmują możliwością zarażenia chorobami w toalecie. Bardziej niebezpieczne może być używanie torebki, lub jazda Uberem.

 • Jest sposób na złamane serce

  Masz złamane serce? Nie możesz się otrząsnąć po bolesnym rozstaniu? Zdaniem psychologów z Northwestern University i University of Arizona, powinieneś jak najczęściej myśleć i mówić o tym, co cię spotkało. Analiza wyników prowadzonych przez nich badań wskazuje, że takie "rozdrapywanie ran" nie tylko nie opóźnia, ale wręcz przyspiesza powrót do równowagi. Pisze o tym w najnowszym numerze czasopismo...

 • Te miejsca bakterie lubią najbardziej

  Posprzątałaś mieszkanie, mąż wypucował samochód i myślicie: jest czysto? Nic bardziej błędnego. Oto lista siedmiu miejsc w twoim otoczeniu, gdzie bakterii i wirusów jest najwięcej. Opracował ją Kelly Reynolds, naukowiec z Uniwersytetu w Arizonie.

 • Pies leży pogrzebany... w sypialni

  Podobno właściciele psów dzielą się na tych, którzy pozwalają swoim pupilom spać w łóżku i tych, którzy... się do tego nie przyznają. Badacze z Center for Sleep Medicine Mayo Clinic w Arizonie postanowili sprawdzić, czy dzielenie z psem sypialni lub łóżka ma znaczenie dla jakości naszego snu. Okazało się, że ma, przy czym pies w sypialni to znakomity pomysł, w łóżku już niekoniecznie. Pisze o tym w najnowszym numerze czasopismo "Mayo Clinic Proceedings".

 • Morderczy reportaż

  Kolejna powieść sensacyjna z popularnej serii o Joannie Brady, energicznej pani szeryf w Arizonie, jest czymś więcej niż "kryminał".

 • Diana Ross pije, by zapomnieć

  Niedawne kłopoty Diany Ross mają - zdaniem jej przyjaciół - podłoże osobiste. Wielka gwiazda muzyki soul, została pod koniec roku zatrzymana w Arizonie za jazdę pod wpływem alkoholu i stanie za to przed sądem.

 • Stracony list, Jillian Cantor

  University oraz studia podyplomowe na University of Arizona. Jest autorką nagradzanych powieści dla nastolatków i dorosłych, w tym cieszącej się ogromnym uznaniem Margot - laureatki tytułu Library...

 • Grzyby - kosmetyczny superfood

  Integracyjnej na Uniwersytecie Arizona i dyrektor Centrum Medycyny Integracyjnej na Uniwersytecie Arizona, współpracując z marką Origins i poszukując składników aktywnych sięgnął po takie składniki jak grzyb...

Zdjęcia na temat: arizona
Wideo na temat: arizona
 • Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" serwowała wegetariańskie posiłki więźniom

  Pamela Anderson trafiła do więzienia w Arizonie? Tak, i to z własnej woli. Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" u boku szeryfa wydawała posiłki więźniom. Aktorka jest weganką i obrończynią praw zwierząt, dlatego przyłączyła się do akcji promowania wegetariańskich dań w więzieniach. Pamela Anderson ma nadzieje, że jej działania zaowocują zmianą menu w zakładach karnych. (Źródło: CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: arizona