• Informacje na temat:

  antonina

Artykuły na temat: antonina
 • Antonina Turnau jest w ciąży! Kondrat potwierdza

  ...- Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności - taką wiadomość opublikował Marek Marek Kondrat na swoim profilu na Facebooku. Od początku ich związek wywoływał kontrowersje, a teraz jeszcze to. Dodajmy, że Antonina...

 • Antonina Samecka: Modoterapia. Czy wiesz, po co ci tyle ubrań?

  ...bohaterów książki styl jest integralną częścią życia. Antonina Samecka - zanim zajęła się modą jako praktyk, przez lata pisała o trendach w kobiecych magazynach. Ukochaną pracę w miesięczniku(...) następną książkę. Antonina Samecka, "Modoterapia" Wydawnictwo Pascal Cena 49,90 zł                                                                                                    

 • Marek Kondrat i Antonina Turnau wzięli ślub

  Po czterech latach znajomości, para, którą dzieli prawie 40 lat różnicy wieku, powiedziała sobie "tak".

 • Anna Wendzikowska bawi się na Karaibach

  Anna Wendzikowska wkrótce powita na świecie drugą córeczkę. Jedna z gazet codziennych donosi, że dziewczynka będzie miała na imię Antonina.

 • Ubrania wpływają na ludzką psychikę

  ...- Ubrania bardzo wpływają na ludzką psychikę - mówi PAP Life Antonina Samecka. Autorka książki "Modoterapia" uważa, że zależnie od tego, co założymy, co innego przydarza nam się w ciągu dnia.

 • Wersal. Olśniewająca rezydencja króla

  Rankiem 1 października 1789 r. rozgniewany tłum Francuzów wdarł się za ogrodzenie pałacu w Wersalu, gdzie urzędował król Ludwik XVI. Jego żona, Maria Antonina,...

 • Postanowiłam być szczęśliwa

  Nie mam wątpliwości, co jest najważniejsze w życiu. Najważniejsza jest rodzina. Mój mąż Piotr i nasze dzieci: Zosia, Michalina i Antonina.

 • Marek Kondrat: Skandalista mimo woli

  Jego znajomość z młodszą o 37 lat Antoniną Turnau elektryzuje media. Ale nie po raz pierwszy Marek Kondrat wywołuje kontrowersje.

 • Z pastwiska do muzeum

  Paryskie Musée d'Orsay wzbogaciło się o blisko trzysta obiektów sztuki art nouveau. wszystkie przedmioty pochodzą z kolekcji Antonina Rispala.

 • Obiekty pożądania

  Słynne klejnoty bywały nie tylko przedmiotem zazdrości pomiędzy miłującymi je kobietami, ale czasem potrafiły doprowadzić wręcz do rewolucji. Jednym z powodów wybuchu Wielkiej Rewolucji Francuskiej była tzw. afera naszyjnikowa, której nieświadomym uczestnikiem była Maria Antonina.

Zdjęcia na temat: antonina
Wideo na temat: antonina
 • Co o ojcu myśli Antonina Kondrat

  - Tata jest niesłychanie odpowiedzialny i daje swoim bliskim duże poczucie bezpieczeństwa - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Antonina Kondrat o swoim ojcu, Grzegorze Turnale. - Jego największą pasją, poza muzyką jest motoryzacja - dodała.

 • Jak pomóc zwierzętom przetrwać zimę?

  Zwierzęta podczas mrozów cierpią najbardziej, nie mają gdzie się schronić przed zimnem i często głodują. Jak można pomóc miejskim zwierzętom przetrwać ten ciężki czas? W "Dzień Dobry TVN" zoopsycholog i behawiorystka Antonina Kondrasiuk opowiedziała o sposobach na niesienie pomocy. Dlaczego koty są potrzebne w każdym mieście?

 • Krwiożercze koty i inne miejskie legendy. Jak rozpoznać, że zwierzę szykuje się do ataku?

  Jedna z bydgoskich mam opisała wstrząsającą historię ataku czarnego kota na nią i jej dziecko. Czy spotkany w parku kot lub pies może stanowić śmiertelne zagrożenie? Jak rozpoznać, że zwierzę jest wściekłe albo szykuje się do ataku? W "Dzień Dobry TVN" o miejskich legendach dotyczących zwierząt opowiedzieli zoopsycholog Antonina Kondrasiuk i Jerzy Romanowski z Zakładu Ekologii i Fizjologii

Dyskusje na temat: antonina