• Informacje na temat:

  amsterdam rower

Artykuły na temat: amsterdam rower
 • Polska rowerem stoi

  Wiosna w pełni, lato tuż za rogiem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że z każdym rokiem Polacy coraz chętniej i liczniej decydują się na aktywność fizyczną w gronie rodzinnym. Kupujemy karnety na basen lub siłownię, zaczynamy przygodę z bieganiem, wyciągamy z piwnicy zakurzone już rolki lub rower. No właśnie… rower.

 • ​Amsterdam - raj dla rowerzystów

  Amsterdam to miasto stworzone dla rowerów. Ścieżki rowerowe są niemal wszędzie. W centrum miasta panuje spory ruch, trzeba uważać zwłaszcza na taksówki i tramwaje. Dlatego decydując się na dwa kółka warto wybrać się do spokojniejszej okolicy gdzie ruch na ulicach jest mniejszy.

 • Amsterdam - praktyczne informacje dla turystów

  Amsterdam symbolizuje walkę człowieka z wodą - jest tutaj więcej kanałów niż w Wenecji. Miasto położone jest na 90 naturalnych i sztucznych wyspach, które są ze sobą połączone przy pomocy tysiąca mostów.

 • Co warto zobaczyć w Amsterdamie?

  Amsterdam to wyjątkowe miejsce na mapie Europy. Wyróżnia się śmiałym a jednocześnie naturalnym łączeniem dziedzictwa kulturowego z nowoczesnością. Ludzie tak chętnie jak do coffee shopu chodzą do filharmonii. Najważniejsze imprezy, wydarzenia dzieją się właśnie w stolicy Holandii. Tutaj po prostu trzeba być.

 • Amsterdam na weekend

  Choć Amsterdam solidnie wspiera się na tradycji, jest miastem nieustannych zmian, luzu oraz wielu atrakcji. Nic dziwnego, że codziennie z Dworca Centralnego na ulice wylewa się tłum turystów z całego świata. Każdy chce poczuć niezwykłą atmosferę miasta.

 • Jak zwiedzać Amsterdam?

  ...świetny sposób na poznanie Amsterdamu (najlepiej zaczęć od przystanku przy Dworcu Głównym, bilet na jedną z trzech linii Canal Bus 17 euro i jest ważny do południa następnego dnia). Dobrze wiedzieć, że(...) na barkach na Kanale Singel w samym centrum. Czynny codziennie od 9.00 do 17.00. ✓ Waterloopleinmarkt, największy i najstarszy pchli targ Amsterdamu, niedaleko Domu Rembrandta. Czynny pon.-sob...

 • ...      Nie, nie będę przynudzać pisząc o tym co widziałam. Napiszę tylko tak: złaziłam się okrutnie bo przedeptałam pieszo całe centrum Amsterdamu, z mapą w ręku oczywiście(...) taki szczęśliwy był. …. Wręcz unosił się nad ziemią.   Aha, tyle rowerów i rowerzystów nie spotkałam nigdzie. A widok pań w eleganckich spódniczkach, pończochach i bucikach, pedałujących na...

 • ​Festiwale i imprezy w Berlinie

  Mimo że Berlin nie jest nawet w połowie tak piękny jak Wiedeń, malowniczy jak Amsterdam czy otoczony taką legendą jak Paryż, to właśnie do tego miasta Polacy latają i jeżdżą bardzo często. Co Berlin ma do zaoferowania? Przede wszystkim atmosferę nowoczesnego miasta i mnóstwo imprez, na których po prostu trzeba być.

 • Helsinki - miasto dbające o rowerzystów

  W stolicy Finlandii infrastruktura rowerowa jest jednym z priorytetów. W całym mieście jest ponad tysiąc kilometrów dróg. Rowerami mieszkańcy jeżdżą wszędzie - do pracy, szkół, przedszkoli, na zakupy i rekreacyjne wycieczki.

 • Nad rzeką Ij

  Stolica Holandii to miasto kompletne: ma wspaniałe muzea, przytulne kawiarnie, ekskluzywne sklepy, niezliczone targi i najlepsze ścieżki rowerowe. Amsterdam jest pełen kontrastów, dlatego nigdy się nie nudzi. A kanały sprawiają, że jest też piękny.

Dyskusje na temat: amsterdam rower
 • Re: Jak się ubrać na rower

  Podrzucam parę linków na temat: https://www.youtube.com/results?search_query=bicycle+in+amsterdam https://www.youtube.com/watch?v=gz2DJGiE72g