• Informacje na temat:

    alfonsów

Artykuły na temat: alfonsów
  • Nie tylko „ten zły”

    Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. „Ten zły” to przecież Wąsacz („Krew z krwi”), kierownik sklepu („Supermarket”), alfons („Kac Wawa”) i gestapowiec Rappke („Czas honoru”). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

  • Erotyki na sprzedaż

    20 października w siedzibie DESY Unicum, przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, odbędzie się 140 aukcja VARIA. Motywem przewodnim aukcji będą akty i erotyki. Pod młotek pójdą rysunki i grafiki, m.in. Janusza Marii Brzeskiego, Julii Flis, Teodora Grotta, Jerzego Skarżyńskiego i Alfonsa Karpińskiego.

  • Pogromca grzeszników, Grzegorz Kalinowski

    ..., to było coś, ale dostał je nowy człowiek w ich zespole, komisarz Leon Przygoda, a Strasburger i Stolarczyk mieli zanurzyć się w świat żydowskich alfonsów, upadłych kobiet, brudnych spelunek i melin...

  •   Mam... chcecie?   1. Zazadac rozwodu 2. Przyjac zachowanie 'przelec i zostaw'... (fu*k them and leave them) 3. Poznac Alfonsa, rehabilitowanego...

  • Alicante. Co tam zobaczyć?

    Niezwykłe zabytki i plaże czekają na Ciebie wśród gorących rytmów flamenco!

  • ​Avila - klejnot Hiszpanii

    To małe miasto w środkowej Hiszpanii jest perełką turystyczną Europy. Zamieszkuje je ponad 53 tysiące stałych mieszkańców, a przez miasto przewija się rocznie drugie tyle turystów. Swoją sławę zawdzięcza znakomicie zachowanym XII-wiecznym murom obronnym, które rozciągają się na długości dwóch i pół kilometra. Zdobione są osiemdziesięcioma ośmioma wieżami.

  • Największe atrakcje miasta Ferrara

    ​Jest miastem liczącym ponad sto trzydzieści tysięcy stałych mieszkańców, ale nie jest bardzo rozpoznawalne na świecie. Jego wyjątkowość udowadniają liczne zabytki i historyczne miejsca.

  • ​Walencja - hiszpańskie miasto idealne

    Walencja nie jest popularnym celem podróżny wśród polskich turystów. Tymczasem Brytyjczycy uznali je za jedno z pięciu najlepszych miast na wyjazd weekendowy. Nie brakuje to atrakcji kulturalnych, festiwali i ciekawych muzeów. Można także skorzystać z morskich kąpieli. Temperatura nawet w zimie potrafi przekraczać 15 stopni.

  • Przewodnik po Lizbonie

    Lizbona to malowniczo położone miasto liczące niecałe 600 tysięcy mieszkańców, posiada niesamowity klimat, którego ciężko doszukać się w innych metropoliach zachodniej Europy. Mocno rozwinięta infrastruktura nastawiona na ruch turystyczny zapewni ci niezapomniane wrażenia, które pozostaną w twojej pamięci na długie lata.

  • ​Sintra - co zobaczyć w tym portugalskim mieście?

    "Zobaczyć cały świat, a nie widzieć Sintry, to nic nie zobaczyć" - brzmi powiedzenie. Nie byliście jeszcze w tym portugalskim mieście? Pora to nadrobić.

Dyskusje na temat: alfonsów