• Informacje na temat:

  10 miast które warto odwiedzić

Artykuły na temat: 10 miast które warto odwiedzić
 • 10 powodów, dla których warto odwiedzić Chorwację jesienią

  Chorwacja oferuje turystom piękne miejsca, ciekawe imprezy i wiele innych atrakcji przez okrągły rok. Istnieje co najmniej 10 powodów, dla których warto odwiedzić ten niezwykły kraj w najbliższych miesiącach.

 • Bydgoszcz i Toruń. Warto odwiedzić

  Może to nie jest dobre zestawienie (zważywszy na wieczną rywalizację tych miast), ale kto rozsądny, wybierając się do jednego z nich, nie zawita również do sąsiada? My się odważyliśmy – bezspornie!

 • ​Miasta, które można zwiedzić pieszo

  Lowa Ben Bacalela, któremu przypisuje się stworzenie golema.  Warto także odwiedzić zachwycającą swoimi witrażami Synagogę Hiszpańską. Inne miejsca, które zachęcają do niespiesznego spaceru to(...) - klimatyczna galeria, w której można kupić słynną belgijską czekoladę. Wystarczy 10 minut spaceru by znaleźć się w okolicy pełnej muzeów. Blisko siebie znajdują się także takie atrakcje jak Muzeum...

 • Swą przebogatą, sięgającą głębokiego średniowiecza historią Żywiec mógłby obdzielić kilka miast. I każde nadal mogło by się nią szczycić. Pierwsi byli...

 • Jesienny spacer po czterech najurokliwszych rynkach małych miast

  Kiedyś mówiło się o nich - prowincja! Ciszę i spokój takich miejsc doceniali tylko artyści... Ale od kiedy miasteczka pojawiły się w serialach, każdy chce je odwiedzać!

 • Co warto zobaczyć w Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Miejsca w Polsce, do których warto zboczyć z trasy jesienią

  Nieważne, w którym kierunku zmierzasz. Nieważne, w jakim celu. Kiedy jesteś w trasie po Polsce jesienią, warto zboczyć z utartych autostradowych szlaków. Można dzięki temu znaleźć wyjątkowe doświadczenia.

 • 8 chorwackich miejsc, które cię zaskoczą

  Chorwacja zachwyca bogactwem atrakcji - to tu znajduje się najmniejsze miasto na świecie, tu się najlepiej opalisz i zobaczysz najpiękniejszy zachód słońca.

 • ​Największe atrakcje greckich miast

  Grecja słynie nie tylko z przepięknego słonecznego wybrzeża, lecz również wyjątkowych miast pełnych antycznych zabytków. Poznaj najciekawsze zakątki kraju i dowiedz się, które z metropolii koniecznie należy zobaczyć. Daj się porwać niepowtarzalnej południowej atmosferze i wraz z nami odwiedź starożytne świątynie, monumentalne twierdze i interesujące muzea. Świat Hellady czeka właśnie na ciebie!

 • Wrocław. Co warto zobaczyć?

  To miejsce z duszą, klimatem i historią. Warto tam wpaść, by odpocząć, pozwiedzać lub na jedną z licznych imprez. Zwłaszcza, że w tym roku miasto jest Europejską Stolicą Kultury!